www.sudzibas.lv RIMI Naudas maiņa

Apkalpošana - Naudas maiņa

Atrodos bankā, lai samainītu naudu. Man vajadzēja pierakstīties un tajā pašā laikā sēdēt dzīvajā rindā. Esmu jau šeit no pulksten 10: 40, šobrīd ir 12: 05 un ne tuvu mana kārta, visi iepriekšējie cilvēki jau aizgājuši un pienākuši jauni un tiek izsaukti cilvēki kuri atnāca pēc manis. Cilvēki pārskaitījušies, jo bardaks ir totāls.
Lūdzu, priekšniecībai ieteikums pārskatīt apkalpošanas principu, jo šobrīd viņš neatbilst nekādiem standartiem.

16.09.2019

Papildināts Zigeta Suhecka 16.09.2019

Es tā arī naudu nesamainīju,jo pēc divu stundu gaidīšanas man pateica, kad kase esot viena un klientam pirms mums esot sarežģīts gadījums un būs laikietilpīgs darbs. Interesantākais jau ir tas kad jāpierakstās, bet tajā pašā laikā jāsēž dzīvajā rindā. Loģikas nekādas. Šobrīd esmu Talsu filiālē un atkal sēžu dzīvajā rindā.

O Otis 16.09.2019

Rimi kur pie vainas ?

What? 16.09.2019

Ooo jaunums! Rimi banka.

K Kriksis92 19.09.2019

Kāds sakars te ir Rimi?

Z Zigeta Suhecka 19.09.2019

Ar Rimi te nav nekāda sakara.Tā ir Hansabanka filiāle Tukumā. Nezinu kāpēc uzrāda kā Rimi.