www.sudzibas.lv Rihards Paulītis Łoti slikts serviss, neizdarība

Rihards Paulītis - Łoti slikts serviss, neizdarība

Łoti slikta sadarbība ar Rihardu Paulītiun viña "meistariem" [slēpt]@gmail.com) . Vienojāmies ar rihardu par demontāžu, visu apskatīja, viss tika sarunāts, darbi tika uzsākti, pirmkārt, ar vienas dienas nokavēšanos, tad divas dienas "meistari" strādāja, trešajā ar vairāku stundu kavēšanos atbrauca pēc instrumentiem un pazuda ar galiem. Protams, uz zvaniem rihards paulītis neatbild, isziñām arī. Iesaku nevienam nekad nesadarboties un nenolīgt šo "meistaru", jo vienīgais, ko viñš māk ir normāli piečakarēt cilvēkus. Bet ja tomēr noriskējat sadarboties, tad noslēdzat rakstisku vienošanos un apmaksu veicat tikai un vienīgi, kad darbi ir padarīti!

?

J Janis1960 06.02.2021

Bet kādēļ nav pievienoti foto, kas ir izdarīts nepareizi? Šeit izskatās, ka pasūtītājs ir pārāk augstās domās par sevi un kad strādnieki nav gatavi izdabāt katrai iegribai ,kas ienāk prātā, tad vienīgā iespēja ir kā mazam bērnam uzrakstīt sūdzību. Uzskatu, ka pamatota sūdzība ir ar visām bildēm ,kas ir izdarīs nepareizi utt. Šādus slimus suņa murgs var jebkurš par jebkuru uzrakstīt.