LV RU
www.sudzibas.lv Rihards Paulītis Negodīgs meistars

Rihards Paulītis - Negodīgs meistars

Nevienam neiesaku nolīgt kā "meistaru" Rihardu Paulīti. (tel. 25861386) . Viņš ar saviem palīgiem veica ūdensvada ierakšanu, bet kad pēc trīs mēnešiem bija sūdzības par defektiem, atbrauca, paskatījās, teica, ka aizbrauks pēc materiāliem un pazuda. Vairāk telefonu neceļ, uz īziņām neatbild. Iespējams, ka to ko uzņemas izdarīt nemaz īsti nemāk, bet kad nesanāk, slēpjas.

V

Vairāk sūdzības par Rihards Paulītis

Komentāri (2)

A AAABBBCCC 02.09.2018

Cik gan mūsdienās mēdz būt intresanti cilvēki. Viņš grib pa lēto savu "tīro" kanalizācijas ūdeni iepludināt vietējā karierā un ,kad tas neizdodas, tad visi citi ir vainīgi. Tad ,kad nosaucu normālu ciparu par kvalitatīvi izdarītu darbu, tas bija pa dārgu, jo lūk vaigot vnk ierakt trubu par kuru tecēs kanalizācija no mājas uz karieru. Truba tiek ierakta, tad 3 mēnešus "tīrais" ūdens veiksmīgi tek uz karieru un tad vienā brīdī truba aizdambējas, jo izrādās ,ka tas ūdens nav nemaz tik tīrs, kā pats saimnieks saka. Un kas pie tā ir vainīgs, cilvēki, kuri raka trubu. Man ir neizprotami, kā var ierakt nepareizi, bet trīs mēnešus tek pa nepareizi ieraktu un tad apstājas. Loģiski padomājot, ja truba aizdambējas, tad jau piue vainas ir tas, kas par to trubu plūda, nejau tas ,kurš viņu ieraka. Un jā bija telefona zvans, ka truba esot pušu, ka esam ne tā savienojuši, bet kad aizbraucām un atrakām norādīto vietu, izrādījās, ka tur pat nav savienojuma un arī truba ir vesala un vnk aizdambējusies. Un protams, ka pēc tam vairs ar šo cilvēku nekontaktējos, jo ķipa dēl manīm trubas dambējas ciet, tas nav īpaši loģiski teikts. Kā arī varu piebilst, ka trubai kritums bija un sūdi tika pumpēti ar sūkni uz karieru. Runa ir par to karieru pie knauf. Protams ja šī nepatiesā sūdzība nepazudīs, tad nekas cits neatliks, kā visu informāciju ar fotogrāfijām nodot Bez Tabu rīcībā, lai papēta to kur pareizie cilvēki pupmē kanalizāciju.

J Janis1960 06.02.2021

Kopš kura laika "kanalizācijas palaišanu Knauf karjerā" sauc par ūdens vada ierakšanu? Tas ,ka sākumā strādniekiem centies iestāstīt , ka uz karjeru tecēs tīrs ūdens, bet kad realitātē tā nebija, tad strādnieki ir vainīgi. Uzskatu ja kanalizācijas trubu ierok un par to tek "tīrs" ūdens , tad viņa nevar pēc kāda laika aizdambēties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes