Sia Rīgas zobārstniecība Blaumaņa iela 17 - Cilvēku muļķošana

Arī man bēdīga pieredze...Vajadzības spiesta apmeklēju šodien šo iestādi, jo vienam zobam bija nolūzis stūrītis, un bija asa mala, kas traucēja, šo malu vajadzēja nedaudz pieslīpēt. Iepriekš jautāju, cik tāds pakalpojums varētu maksāt, uz ko man noraustīja plecus. Visiem - gan administratorei ,gan zobārstei Smeltere Alda teicu, ka zobu labošu pie sava zobārsta, tagad lai tikai nedaudz apvīlē, lai nav diskomforts. Ārste uzstāja, lai raksta kartiņu. Teicu, ka kartiņa man nav vajadzīga, ka šeit nenākšu labot zobus utt, rezultātā man tika uzrakstīta kartiņa, pierakstīti visi mani iepriekš labotie zobi, un novīlēts ar urbi asums (kas aizņēma 30 sekundes), pat nepapūlējās ar pulieri pāriet tam zobam pāri, lai daudz maz gluds. Toties rēķinu izrakstīja pēc pilnas programmas - par 3 pakalpojumiem!!!!! Apstulbu. Neiešu nekad tur vairs un citiem neiesaku. Labāk izvēlaties citas - godīgas iestādes.

V

E ELLIO 18.12.2016

Ja esat ieradusies ārstniecības iestādē, kartiņa ir obligāta, jo ārstam ir jāatskaitās,kas darīts Jūsu mutē kautvai tā būtu tikai apskate vai pieslīpēšana.
3 pakalpojumi noteikti varētu būt darba vietas sagatavošana,konsultācija un pati pieslīpēšana. Vai tas būtu jādara par velti? jums pretī iedeva čeku, droši ejiet uz VID un daboniet savus 25% atpakaļ no valsts.
Turpmāk gan biežāk ejiet pie sava zobārsta,lai neizveidojas situācija,kad zobs nolūzt, jo veseli zobi lūzt nemēdz.(izņēmums ir trauma).