Rīgas Zobārstniecībā - Slikts serviss

Gribētu uzrakstīt sūdzību uz daktera M. Kazāka. 14 septembri 2020 es pierakstījos uz zobārstniecību lai dakteris kazāks salabotu zobus. Pirmajā pierakstā dakteris kazāks izrāva zobu un pat neuztaisīja rentgenu. Man viņš pateica pieraksties uz 18 septembri 2020 un uzstāsit citus zobus, jo zobs kuru izrāva vajag lai sadzītu, bet es uzreiz viņam pateica ka vajag salabot visus zobus, jo es lidoju projām no Latvijas.
Pagāja nedēļa un 18 septembrī 2020 man bija pieraksts pie daktera kazāka. Viņš uztaisīja rentgenu un pateica ka zobam jātīra kanāli, bet viņam vajadzīga konsultācija pie cita daktera Bērziņa, jo viņš dakteris Kazāks nemāk tirīt kanālus vai nu vispär vajag izraut zobu (bet tās ir muļķības jo viņš personīgi manai sievas mātei tīrīja kanālus) . Daktere Bērziņa apskatīju to zobu un pateica ka jātīra kanāli, bet viņai nebija laika to darīt kā arī dakterim kazākam arī nebija laika iztīrīt kanālus, jo tas bija ilgs process un man piedāvāja pierakstīties uz nākošo nedēļu pie cita ārsta, bet vairāk gaidīt es nevārēju jo man bija jalido projām no Latvijas. Galu galā šajā dienā neviens nepalīdzēja un es aizgāju projām ar nesalabotiem zobiem. Es pazaudēju divas nedēļas dēļ tā ka dakterim vienkārši nav laika uzstaisīt zobus vai nu vienkārši sliņkums. Tā bija pati sliktākā zobārstniecībā kurā es biju, jo serviss ir ļoti slikts un attieksmē pret pacientu nekādā. Neieteiktu nevienam!

22.09.2020

Vagons Komā 22.09.2020

Krokodils begemotam nokoda asti un par to begemots krokodilam izurba zobā un galvā vaurumu