www.sudzibas.lv Rīgas zobārstniecība Dr. Māra Kazāka nolaidība

Rīgas Zobārstniecībā - Dr. Māra Kazāka nolaidība

Aptuveni 7. Gadi pagājuši kopš Dr. Māris kazāks ārstēja man zobu un spriežot pēc atsauksmēm, nekas nav mainījies, tāda pati nolaidība, rupjība un īpaši vēlētos izcelt, augstprātība. Pirmo iespaidu viņš cenšas radīt par sevi stāstot un lieloties, bet par neveiksmīgu ārstēšanu vainu noveļ uz klientu. Bez augstākminētās augstprātības, svarīgākais ir tas, ka šim ārstam nepadodas zobārsta darbs. Nu nav viņam ķēriena un attīstītas dotības ārstēt zobus. Viņš noteikti turpina to darīt jo ļoti daudz gadus zaudējis mācoties par zobārstu, bet skaidrs ka šī nav viņa profesija un tur nekas labs nevar sanākt. Varbūt raut viņš varētu, bet kā citos komentāros raksta, tad arī to viņš dara pavirši, nemaz rentgenu neuztaisot. Ja lasāt šo, izvēlaties citu zobārstu vai pat vēl labāk, citu zobārstniecību, jo laba zobārstniecība, sliktus ārstus neturēs.

19.03.2022

E ELLIO 19.03.2022

Vai šo neveiksmīgo ārstēšanu ir apstiprinājusi veselības inspekcija?
Nr Jūs devāt ārstam diplomu, ne Jūs to ņemsiet nost!Nr Jums spriest, ko ārsts var vai nevar.

A Aleksejs_K 21.03.2022

un kas tad tev, Andri, pēc 7 gadiem pēkšņi notika, ka tikai tagad izlēmi paust savu viedokli?

S Siekalins 22.03.2023

Jā pa Māri Kazāku nevaru teikt nevienu labu vārdu,iedomigs ,cilveku pazemojoš radījums!bez tā laikam nevar dzīvot,jā visus zobus izraut,utt...butu pasam vini perfekti,melnam stripām pie smaganam