LV RU

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Slikta apmācība, pakalpojumi utt.

Silti iesaku neiestāties šajā tehnikumā. Tas ir ārprāts! Mācos pirmo gadu 2019. Pēc dažiem mēnešiem sapratu, ka negribu šeit vairs atrasties. Skolotāji ir veci, dumji, bezatbildīgi un neko nemāca. Prakse ir pilnīgi bezjēdzīga, labs ir tikai tās alga. Stundu pāri mainās katru nedēļu, kas ir ļoti stulbi, jo nevar neko saplānot ārpus mācībām. Mājasdarbu nav, tātad nevar atkartot un pārbaidīt savas zināšanas par apgūto tēmu. Pārbaudes darbi nav. Ir viegli testiņi, vai kaut kādas vieglas prezentācijas. Stipendijas ir ļoti mazas un kā tās izmaksā, vispār ir murgs! Ja vidējā atzīme ir 8-9, tad stipendija ir mazāka nekā tad, ja vid. Atzīme ir 5 vai 6.
Tehnikums brūk nost, grīdas ir ļoti vecas, čīkst, saplaisātas, var viegli paklupt un salauzt sev kaut ko. Sienās ir plaisas, logi veci. Ziemā klasēs ir ļoti auksti, grūti mācīties, bet skolotāji neļauj sēdēt kabinetā āras jakā.
+ jāmācās jūnijā, kas ir ļoti bezjēdzīgi, jo pāru ir vairāk nekā visu gadu. Loģikas nav.
Neiesaku.

Pi

Komentāri (1)

Tu Turkey901 10.06.2019

"Skolotāji ir bezatbildīgi.."

Labi, ka Jūs tāda gudra esat, savācāties un, tomēr, pabeidzāt 9. klasi, un Jums izdevās iestāties tehnikumā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes