www.sudzibas.lv Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums Nekvalitatīva klientu (skolēnu) apkalpošana- netiek izniegti izglītības dokumenti!

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Nekvalitatīva klientu (skolēnu) apkalpošana- netiek izniegti izglītības dokumenti!

Pirms izvietot šo notikumu šeit centos to kārtot sarunās ar izglītības iestādes darbiniekiem.

Mans dēls izglītības iestādi absolvēja šī gada jūnijā, uz izlaidumu neieradās veselības apstākļu dēļ, tādejādi nedabūja savus izglītības dokumentus. Par to, ka uz izlaidumu neieradīsies viņš ziņoja savai auidzinātājai, kura informēja, ka izglītības dokumentus būs iespējams iegūt jebkurā laikā, jo skola ir atvērta visu vasaru. Protams Jūlija beigās, kad ieradāmies izglītības iestādē izrādījās, ka sekretāre ir atvaļinājumā un neviens cits šos dokumentus neizsnied, tāpat mums tika norādīts, ka tos varēsim iegūt ap 21.augustu, brīdi, kad sekretāre atgriežās no atvaļinājuma.
Dēlam gar degunu aizgāja Valsts budžets augstskolā!
Paldies dievam, ka ir iespēja pieteikties grantiem. Un atkal BET- 21.augustā dēls devās pēc dokumentiem un tos atkal neizsniedza, jo sekretārei esot daudz darba, dokumentus varot saņemt pēc 28.augusta. Gribu jautāt, vai tas ir normāli, kad netiek nodrošināta dokumenta izsniegšana vasaras periodā un vai patiešām pēc atvaļinājuma sekretārei nav 10 minūtes, lai izsniegtu šo dokumentu? Arī grants ir gar degunu, paldies RTRIT administrācijai un tās padomju laika organizācijai. Izglītojamā mamma!

Papildināts Idarija 24.08.2017

Valsts Sia"Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums"

I