Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Dienesta viesnīcas darbinieki

Rīgas Tūrisma un Radošās industrijas tehnikuma A.Deglava ielas kojās atslēgu tantiņa(apaļīga) diezgan skarba. Nelaiž kopmītnēs, ja nav caurlaide. Septembra sākumā pirmā kursa studentiem iedod oranžas papīra caurlaides, kamēr taisa jaunās. Ja aiziet uz citu istabu un tamēr, pa to laiku istabas biedri aizslēdz istabu, kurā Tu dzīvo. Eju lejā, pēc atslēgas un atslēgu tantiņa prasa, kur es biju, ka eju no augšas pēc atslēgas. Pasaku, ka uz pavisam īsu brīdi biju aizgājis. Un viņa bļauj, ka par to draud izmešana no kojām. Pārējo, labāk, nezināt. Neiesaku dzīvot vecajās kopmītnēs.
Skolai viss kārtībā. Un jaunajām kopmītnēm arī viss kārtībā.

R

G Gormits 05.09.2016

Nabadziņš!
Noteikumi jāievēro!

H hdk 05.09.2016

noteikumi jaievero!mēs esam ļoti apmierināti ar savu tantīti.Ja tev nepatīk vari doties,uz jauno viesnīcu,ja caurlaides jārada tad jārada,citādi iekšā nāk sveši cilvēki.mēs esam no vecākiem kursiem,mēs par savu tantīti!MĒS PAR VIŅU!