Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Dienesta viesnīca

Dienesta viesnīcas skolotāji drīkst ložņāt pa mūsu mantām. Ja kaut kas nepatīk jāmeklē mums cita dzīvesvieta. Vai tas ir normāli? Maz tas, ka mums jāuzkopj gaiteņi plkst 22:00 nēesmu pret, bet vai tiešām nevar ātrāk? Ir cilvēki kuriem stundas ir līdz 17:00 ir jāizmācās, jāsakārto koptelpas un tad vel jāiet gaiteņi mazgāt? Kojās ir aukst, bet vēdināt arī vajag, bet redzot kad ataisa logu un aiziet liek rakstīt paskaidrojumu.

S

Komentāri (3)

P Pretenzija Pretenzija 15.11.2017

Vispār jārunā ar direktori, jo ir jarēķinās ar to, ka skolai ir savi noteikumi.
Dienestā ir skolotāji vai dienesta darbiniece? Tad, bez iemesla neložaņā pa mantām, pat, ja nekur neesi vainīga. Laikam, pārbauda, vai nav ienestas narkotikas un alkohols. Iespējams, ka tādas lietās vairākkārtīgi pieķerts un tāpēc visus tagad pārbauda.
Bet, tas nav gan pareizi, ka bauda mantas. Jums visiem jāiet pie skolas vadības.

G guntakuzmina 15.11.2017

Izglītojamo personīgās mantās dienesta viesnīcas darbinieki "neložņā ", balstoties uz iekšējās kārtības noteikumiem (62.p., 69.p.) ir tiesības jebkurā laikā pārbaudīt telpas un tas tiek darīts ar mērķi ievērot sanitārās telpu uzkopšanas prasības, (MK noteikumi Nr.137, 11.04.2000.)

C CitsCilveks 28.11.2017

Es Deglava ielas dienesta viesnīcā esmu dzīvojis līdz šā gada Janvārim. Bet aizgāju savu iemeslu dēļ.
Nesaprotu, kāpēc gan neatļaut skolotājai(t.s komendantei) pārbaudīt savas lietas? Skolotājas tur taču ir foršas un sūdzēties nevar. Ja mācies 1.kursā, tad varēji gan savu sūdzību paturēt pie sevis un par to parunāt ar pašu administratori. Šogad 1.kursa audzēkņi tā izrādās, ir ''prinči'' un ''princeses'' , ka nespēj pieņemt skolas un dienesta viesnīcas noteikumus. Un ja vēl man,nākamgad ejot mācīties ESF profesijā tieši šajā skolā, nāksies dzirdēt tamlīdzīgu, galīgi nevajazīgu sūdzību, tad atvainojos, bet šis/šie cilvēks/-i ir gļēvuļi, kas nespēj risināt problēmas paši, aprunājoties ar vadību vai kādu skolotāju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes