Rīgas tūrisma un radošās indistrijas tehnikums. - Skolas vadība

Šogad iestājos RTRIT, sākumā jau viss likās skaisti un jauki, līdz pienāca 1. septembris un teica, ka jādodas uz Marijas ielas struktūrvienību, jeb ēku, kura pēc skata un ne tikai brūk kopā. Par A. Deglava ielā esošo dienesta viesnīcu arī šoks. Pamatīgi sapelējuši griesti, plaisas un ūdens pil uz galvas.
Dažas skolotājas neprot normāli runāt, dažām vispār vienalga un liekas, ka struktūrvienības vadītājs vispār nav lietas kursā par to, ko dara.
Par stipendijām pat runāt negribas, to bieži vien nepārskaita vispār.
Lieki piebilst, ka šajā skolā arī par to, ka nepielaiž pie eksāmena pasaka dienu pirms eksāmena :)

Ja ir bijusi ideja mācīties šajā skolā, neiesaku. Īsāk sakot- bardaks, ne skola.

B

Z ZaneZiema 09.05.2017

RTRIT-Es arī tur mācījos. Kopmītnes ir drausmīgā stāvoklī, tapat kā attieksme.
audzinātāja nemāk valsts valodā sarunāties vispār. Pet 28 gadīgajiem izturās kā prat zīdaiņiem. Un konsturuēšanas un modelēšanas skolotāja virpār visus bērnus gada laikā bija novedusi līdz asarām. Līdz diviem nektī pildīju viņas mājas darbus. Protams bija arī labas lietas, taču kopmītnes atkārtošu vēlreiz, bija drausmīgākā pieredze manā dzīvē. Visu laiku pardzina no vienas istabas uz citu. Cetri cilvēki vienā istabiņā. Vienai 16 vienai tūlīt būs 30, nu vispār neka kopīga nav.