Rigas turisma radosas industrijas tehnikums - nepieredzejusi darbinieki un skoleni

Sidien(01.03.15) ar draugiem apmeklejam izstadi skola2015, nebiju redzejis tadus audzeknus kas baiditos runat pie stenda un skolotajas kA zin visu tikkai par savu nodalu un saka kA janak macities viesmilibu jo tur esot labaka nodalas vaditajs, tas jau ne kas kA sievietei jautaju par pavariem uz kudiem, par to kas Mazovia vai ir maksas kursi papildus jaiziet vai nav jurniekiem,atbile grandioza, ta ari nesagaidiiju jo paludza puisim pastastit, vins gan ari nezinaja bet vismaz aprakstu pastastiija? :D Meitenes stenda ari labaas bija kA tik kads jautajums versas pie skolotajiem hahhahha paldies dievam ka blakus bija jurniecibas koledza taps skaidrs Kur Jaiet maciities !

R

G ggggggggg 01.03.2015

Novēlu Tev, lai nākamajā sūdzībā ( nedod Dievs tādu rakstīsi vēl ) vārdi būtu pareizi uzrakstīti, nemaz nerunājot par interpunkciju. Pašam/ai nav kauns sūdzēties? :D

R Raimonds23 03.03.2015

Tā ir normāla skola. Pats tur mācos par pavāru. Nesanāca paflirtēt ar meitenēm pie stenda?

Minesota 03.03.2015

Tev nevajag nekādu tehnikumu, bet agriezies uz pamatskolu un iemācies pareizi gramatiski rakstīt!!!