Rīgas Stradiņa Universitāte - Drausmiga lektore Ņina Zazerska

Rīgas Stradiņa Universitātes lektorei Ņinai Zazerskai jau nu noteikti nevajadzētu strādāt par skolotāju. Viņa pasniedz latīņu valodu augstāk minētjā iestatījumā un viņa to dara drausmīgi. Ne tikai viņa neko neiemāca lekcijas laikā, vienīgais, ko Ņina dara ir uzdod, ko lasīt un iegaumēt no darba grāmatas. Pilnīgi bezjēdzīga kā skolotāja. Vienigais, kas notiek lekcijās ir cilvēku kaunināšana par nepareizu latīņu vārdu izrunu. Plus ļoti mīļš triks šai sievietei ir izvēlēties vienu grēka āzi klasē, kuru publiski katru lekciju apkaunot. Ir VIENALGA vai šis grēka āzis ir iemācijies visu, kas uzdots, jo viņa tādā gadījumā viņa brēks, ka neprot kaut ko, kas vēl nav uzdots. Ši sieviete acīmredzami tīksminās par viņai piedēvēto iesauku - pūķis - un, tad lai to uzturētu, tad neatkarīgi no studentu zināšanām viņa ņemas tos nolamāt un visādi citādi pazemot. Ja jums ir izvēle noteikti neiesaku Ņinu Zazersku!!!!

L losiiteeminfo 14.04.2015

nu a ko tad tu gribeeji???
normalus pasniedzeejus augstakajas macibu iestaades?
tamdel jau tas ir augstskolas, nevis pamatskolas.
losenite