RNP - Slikts serviss

Problēma ir tā, ka Ruses 12, 2. Ieejā nav uzstādīta uz brauktuvē, lai gan iedzīvotāji Saka, ka Rnp solīja to uzstādīt 2021. Gada maijā. Mēs ciešam, jo ​​mans vīrs ir ratiņkrēslā un burtiski uz rokām pārvar 7 pakāpienus pirmajā stāvā, turoties pie margām. Bet kad viņš nevar, ko darīt? Atkal sēdēt mājās? Es lūdzu jūs atrisināt mūsu problēmu. Cilvēki ar invaliditāti dzīvokļos 48 un 59 es nezinu par citiem.

15.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 26.07.2021

Labdien!
Lai veiktu šādas izbūves, nepieciešams pieņemt kopības lēmumu, ko līdz šim apsaimniekotājs nav saņēmis un attiecīgi nevar veikt šādas izbūves. Pārvaldnieks nav tiesīgs vienpersoniski pieņemt lēmumu kopīpašnieku vārdā par šādas ierīces uzstādīšanu kopīpašumā, jo tā ir dzīvokļu īpašnieku kopības kompetence.

Cilvēks ar kustību traucējumiem var vērsies Rīgas domes Labklājības departamentā ar lūgumu pacēlēja uzstādīšanā, proti, lai kāpņu telpā tiktu uzstādīts invalīdu ratiņkrēsla pacēlājs saskaņā ar kārtību, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība piešķir lietošanā ratiņkrēsla pacēlājus (Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.125, 2011.gada 19.maija protokols Nr.57, 9.§).
Ņemot vērā, ka gadījumā, ja kopīpašumā esošajā daļā tiks izvietots un uzstādīts ratiņkrēsla pacēlājs, ko neizmantos visi dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki, bet tikai persona ar īpašām vajadzībām, jānosaka kopīpašuma lietošanas kārtība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes