www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks ūdens pateriņa starpība

Rīgas namu pārvaldnieks - ūdens pateriņa starpība

man pļavniekos Rīgas namu parvaldnieks par novembri šitā atsūta, :"ūdensapgade un kanalizācija , t.sk. ūdens paterins pec nodotajiem radītajiem ( te viss ir ok ) bet nakamais mani tracina lūk šis " ūdens patēriņa starpība 5.241 euro (mājas kopējā udens paterina starpiba 204.726m3 . blaviens , es nomaksaju katru kubikmilimetru ,kaut principa pēc nahui man jamaksaa kaut kadi 5 euro pa citiem kuri neuzrada vai ja kaut kur pagrabaa trubas tek, taa nav mana vaina , jo katru menesi ir apsaimniekosanas nauda un planotie remontdarbi.

R ri4y 18.12.2014

Likums nosaka to, ka šis patēriņš jāsadala uz tiem, kam nav skaitītāja, bet ja visai mājai ir skaitītāji, tad šo summu sadala proporcionāli. Protams var pieaicināt ekspertu, kas pārbauda, kāpēc šādi rādītāji, tad kad noskaidro vainīgo, uzliek šim maksāt visu summu.

profils 18.12.2014

Visai iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu - arī šajā w-resursā:

t.i. - aktuālajā diskusijā "Komunālie pakalpojumi (aprēķinu metodika u.c.)", sākot ar sekojošu komentāru:

ml, 05.03.2014., 00:17:05

Vienlaikus, arī - reģistrējoties kā "lietotājam" interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", jebkuram interesentam ir iespēja ierosināt / uzsākt jaunu diskusiju par KONKRĒTĀM situācijām, kas ir prioritāri aktuālas diskusiju iniciatoriem, saistībā ar jebkurām Likumīgo Tiesību sfērām.

Veiksmi Jums! ;)