Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Pagalmā atrodas 3 mājas adrese mazā Kandavas iela 3 un 3 (a, b) sētnieks savāc lapas pie 2 mājām un pie trešās mājās ar slotu izslauka celiņu, par ko ir jāmaksā iedzīvotājam ja viņš pats iet grābt lapas? Varbūt namu pārvaldnieks man maksās par to ka es pildu sētnieka pienākumus katru gadu? Kāpņutelpā arī viss smird un iedzīvotāji paši mazgā visu jo sētnieks ka pārējiem uzskata un principā visi ir par vecu savu pienākumu pildīšanai. Padomājiet par ko iekasējat naudu.

26.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

M Mego izmeklētājs 26.10.2019

Vai šī teritorija ir jāapkalpo sētniekam? Apskatieties savā rēkinā cik m2 ir jākopj setniekam

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 07.11.2019

Labdien!
Veicām apsekošanu un konstatējām daļēji uzkoptu teritoriju par ko tika izteikts brīdinājums. Šobrīd teritorija ir uzkopta pienācīgi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Vienlaikus skaidrojam, ka atbilstoši Dzīvokļu īpašuma likuma normām, dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga lemt par sētnieka-apkopēja pakalpojuma atteikumu un nolemt par Dzīvojamās mājas piegulošās teritorijas un koplietošanas telpu sanitāro kopšanu pēc saviem ieskatiem, samazinot apsaimniekošanas maksu.
Plašāka informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību un formu pieejama Sabiedrības interneta vietnē www.rnparvaldnieks.lv, sadaļā – Dokumenti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes