LV RU

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Slikts serviss

Namu pārvaldnieks, ignorē iedzīvotāju lūgumu pēc palīdzības, māja ir avārijas stāvoklī, tek ūdens no jumta dzīvoklī, paši liekam spainīšus pa visiem bēniņiem, bet tas nelīdz. Jau iet trešā nedēļa bet no namu pārvaldes nav atbraucis neviens pat apskatīties.

18.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Or

Komentāri (9)

Tu Turkey901 18.07.2019

Labākais, ko viņi šādā situācijā var izdarī, ir māju nojaukt, jo nevar caurumainu spaini lāpīt mūžīgi!

Or Ornets Ramans 18.07.2019

Jumts jāmaina

Pacco_al 18.07.2019

Namu pārvaldei gar jūsu kopīpašumu nav vairs nekādas daļas. Padomju laiki, ka par māju rūpējas valsts ir izgājuši tālā pagātnē un tagad visur valda kapitālisms.
Jārīko mājas kopsapulce, jāpieņem lēmums par jumta nomaiņu, jāsāk veidot uzkrājumu šim remontam, jeb jāskatās kādi uzkrājumi jau ir, jāpaskatās tekošajās mājas uzturēšanas tāmēs, kas šinī gadā plānojas darīt.
Namu pārvaldnieks var palīdzēt atrast lētāku kompāniju, kura veiks jumta nomaiņu un arī tas ir nu tā...
Jumta nomaiņa nav naglas iedzīšana sienā, kur Vasja atnāks un izdarīs.
Mūsu mājās piemēra jau netos gadus jaunas pasta kastes nevar uzlikt, kaut gan no gada gadā to iekļauj veicamo remontdarbu sarakstā, a jūs iedomājāties aizsūtīsiet ziņu un visi uzreiz skries skatīties.
Piedodiet, lai tā būtu jūsu apsaimniekošanas maksai ir jābūt vismaz trīs reizes augstākai. Kā "jaunajos projektos" piemēram.

Pacco_al 18.07.2019

Otrs ceļš. Tagad jau ir moderni atteikties no servisa, kurš jūs neapmierina. Sasauciet mājas kopsapulci, izveidojiet biedrību un atsakieties no šī apsaimniekotāja. Tikai tad visas rūpes par nama uzturēšanu gulsies uz jūsu pleciem un tas jau nav tik vienkārši, kā sūtīt ziņās un rakstīt sūdzības. Pašiem būs jātiek galā ar parādniekiem. Jāslēdz līgumi par atkritumu izvešanu. Iespējams jāuzstāda savi konteineri. Jāslēdz līgumi ar siltumu utt. Ir jau viegli pieprasīt servisu maksājot nieka 0.50-0.60 EUR par kvadrātmetru.
Dibiniet biedrību un apsaimniekojiet tā, kā jums patīk un kā ļauj jūsu rocība. Neredzu problēmu.

Labdien! Lūdzu norādiet PM mājas adresi, lai varam pārbaudīt situāciju.

Or Ornets Ramans 18.07.2019

Stendera iela 21A

Or Ornets Ramans 18.07.2019

Paldies, par padomu.

Labdien!
Paldies par adreses precizējumu! Esam saņēmuši jūsu pieteikumu 8. jūlijā. Jūsu dzīvojamās mājas jumta apsekošana ir iekļauta jumiķa darba kārtībā.
Skaļi būtu teikts, ka māja ir avārijas stāvoklī, jo nedz kāds apsekošanas akts, nedz plānoto remontdarbu saraksts par to liecinātu.

Artūrs Gontarevs это бывший неудачный маклер. Ему неоткуда знать что и как надо делать для жильцов.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes