Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Sia rīgas namu pārvaldnieks uzsāka dzīvojamās mājas biķernieku ielā 31 jumta seguma nomaiņu šodien 22.10.2018. Lietus laikā iepriekš nesaskaņojot ar dzīvokļu īpašnieku kopsapulci. Pirmkārt ārējos būvniecības darbus šajā laika periodā nav iespējams veikt kvalitatīvi. Juma segums nav avārijas stāvoklī, ka nekavējoties būtu jāmaina. Apsaimniekotājam ir jāpilda dzīvokļu īpašnieku uzdevumi nevis jāda to ko pats izdomājis. Vērsos ltv1. Raidījumā "panorama" pārstāvis klaji meloja, ka jumta seguma nomaiņu veiks pēc vairāk kā gadu vecas tāmes, ka dzīvokļu īpašnieku dokumenti juridiski nekorekti noformēti. Tā kā mēs par remonta uzsākšanu uzzinājām tikai 05.10.2018. Kopsapulci sasaucām tikai 20.10.2018. Un līdz 22.10.2018. Nepaspējām to iesniegt rnp. Aizdomīgi ir tas, ka rnp šo jumta nomaiņas darbus cenšas veikt nekavējoties, neskatoties uz nelabvēlīgiem laika apstākļiem, kuros nevar tikt kvalitatīvi izpildīti būvniecības darbi. Būvniecība tiek veikta par mūsu naudas līdzekļiem, tāpēc rnp nav tiesību nodarīt mums kaitējumu.
Dzīvokļu īpašnieku valdes vārdā i. Vikmane

D

Life_is_life 23.10.2018

Kads jumta segums ir paslaik?

D dzeneta 23.10.2018

Dzīvojamās mājas jumta segums ir nopadomijas laikiem, bet tā tehniskais stāvoklisir apmierinošs. Bez tam jumta segums jamaina vienlaicīgi ar skursteņu maiņu, jo tos mainīt uz jauna jumta seguma ir nonsens. Bez tam ārējie būvniecības darbi lietaināun mitros laika apstākļos nav kvalitatīvi, tas skaidrs katram profesionaam būvniekam.
Bez tam Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma 6.panta trešā daļa nosaka, ka apsaimniekotājam dzīvojamās mājas uzlabošanas un attīsīšanas darbi jāveic atbilstoši dzīvokļu ipašnieku gribai un maksātspējai. Tas nozīmē, ka RNP jārespektē dzīvokļu ipašnieku griba un viņiemir tiesības neapmaksāt RNP nekvalitatīvi veiktos ārējos būvdarbus, pie tam pret īpašnieku gribu. Godprātīgs apsaimniekotājs tā nerīkojas.