Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Jau ap pusgadu nav uzkopta kāpņu telpa Brīvības gatve 430.
Sniega lāpsta no ziemas, jau pusgadu stāv. Kāpēc sētnieks nespēj novākt lāpstu?! Kāpņu telpa nav inventāru kabūzis. Trepju margas putekļos. Logi, palodzes tik netīri, ka šausmas pārņem. Nerunājot par grīdu, kur putekļu slānis jau no cara laikiem. Kāpņu telpa izskatās pēc miskastes .

Bija jau rakstīta vēstule. Pārvaldnieks solīja veikt apkopi. Jau mēnesis pagāja un nekā.

Maksa par apsaimniekošanu tiek iekasēta, bet pakalpojums netiek sniegts.

11.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 14.08.2023

Labdien!

Pagājušajā nedēļā veicām dzīvojamās mājas Brīvības gatvē 430, Rīgā koplietošanas telpu apsekošanu un pārbaudi, kuras laikā pārkāpumus uzkopšanas darbos nekonstatējām.
Jāpiebilst, ka šobrīd dzīvojamās mājas sanitāro uzkopšanu veic sētnieka-apkopēja aizvietotājs. Līdz ar to uzkopšanas darbi var aizkavēties.
Lūdzām sētnieka-apkopēja aizvietotājam veikt atkārtotu uzkopšanu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Papildināts Jūlija 16.08.2023

Labdien!

Jūs teicāt, kā pārkāpumus uzkopšanas darbos nekonstatējāt. Pielikumā foto no kāpņutelpas Brīvības gatve 430 (48-60). Kā arī kaudzēm putekļu uz grīdas. Skat. zemāk komentārā.

J

Komentāri (1)

J Jūlija 16.08.2023

Labdien!

Jūs teicāt, kā pārkāpumus uzkopšanas darbos nekonstatējāt. Pielikumā foto no kāpņutelpas Brīvības gatve 430 (48-60). Kā arī kaudzēm putekļu uz grīdas. Skat. zemāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes