Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Jau vairākus mēnešus nav uzkopta kāpņu telpa Duntes ielā 52. Līdz tam uzkopšana veikta pavirši sadzenot netīrumus kāpņu stūros. Zirnekļa tīkli nav notīrīti un trepju margas nav mazgātas gadiem.
Uzkopšanas grafiks ir pazudis līdz ar apkopēju pāris mēnešus atpakaļ.
Iedzīvotāji vairākkārt ir sūdzējušies un jautājuši.
Maksu par apsaimniekošanu iekasējat ik mēnesi, rēķinus protat izrakstīt, tad kad sāksiet veikt savus pienākumus?

26.06.2023

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 29.06.2023

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
29.jūnijā ir veikta uzkopšana, lai novērstu nepilnības uzkopšanas darbā. Nākamā mitrā uzkopšana ir plānota 7. jūlijā.
Tāpat ir veiktas pārrunas ar sētnieci un kāpņutelpā ir izvietots aktuālais uzkopšanas grafiks.

Papildināts Eva Ev 29.06.2023

Patīkami sadarboties! RPN pārstāve ātri reaģēja. Ir uzkopšanas grafiks tagad kāpņu telpā un ceram, ka rezultāts neizpaliks.

E

B Bez_vārds 26.06.2023

Citās lv pilsētas nemaz tādu apkopēju nav kas mājas tīrītu, paši mājas iedzīvotāji tīra pēc plāna, vienu nedēļu viens dzīvoklis tīra kāpņu telpas citu nedēļu cits. Tā, ka jāsāk pašiem būs strādāt. :)

Врать то не надо: у нас в посёлке есть уборщица от домоуправления, которая не только подметает, но и раз в неделю моет лестницу!