Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Jau 2 gadus īrēju dzīvokli Nīcgales ielā 40 un visus šos 2 gadus esmu saskarušies ar tādu problēmu kā žurkas.
Žurkas dzīvo atkritumu tvertnēs, žurkas izskrien, izmetot atkritumos, tās arī skrien pa visu pagalmu. Deratizācijas darbi tika veikti pagrabā, bet rezultātu nav! Pa 2 gadiem Sia Clean R, Sia Profilakse un Rnp nevar izvairīties no kaitēkļiem? Pienākumi netiek pildīti godprātīgi. Cik ilgi jāgaida problēmas atrisināšanu vai gaidīt līdz tam brīdim, kad žurkas gulēs manā gultā?

07.09.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 12.09.2022

Labdien!
Deratizācija koplietošanas telpām tika veikta 25.08.2022.,ar sertificētiem līdzekļiem. Lai ierobežotu grauzēju uzturēšanos ēkā, dzīvokļu īpašnieki pieņēma lēmumu sadzīves atkritumu konteinerus novietot ārpus konteineru telpām un organizēta tā iztukšošana katru dienu.
Atkārtota deratizācija plānota laika periodā no 13.09. - 20.09., par ko ir izvietoti informatīvie paziņojumi kāpņu telpās.

J Jekaterina.lex 12.07.2022
Slikta mājas apsaimniekošana

ūdens tek pa sienu lietus laikā.
7 gadus nevar atrisināt problēmu.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

J Jekaterina.lex 04.10.2022

Jā, bet šodien 04/10 problēma tada paša.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.10.2022

Labdien! Lūdzu norādiet adresi, lai varam veikt nepieciešamās darbības.

A aivina 08.09.2022

Mums tas pats ir Aleksandra Čaka ielā 87 un arī izskatās,ka neviens neko netaisās darīt!

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.10.2022

Labdien! Ēka Aleksandra Čaka ielā 87 nav mūsu apsaimniekošanā.