Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Rīgas namu pārvaldnieka avārijas dienesta darbinieki ir šausmīgi nekompetenti, šodien atbrauca pēc 7h izsaukuma uz dzīvokli kurā ūdens un kanalizācija nāk uz augšu jo stāvvads aizdambējies un tā vietā lai risinātu situāciju un palīdzētu mums pateica ka tā neesot viņu darīšana, laigan tā jau ir noticis iepriekš un citi meistari no šī paša kantora ātri problēmu atrisināja un piekritu ka tas ir viņu pienākumos risināt situāciju.
Nesaku ka uzņēmums ir slikts, bet atsevišķi divi indivīdi kas ieradās šodien manā dzīvoklī. Pirmkārt nelaipna komunikācija, ieejot vannasistabā ar kājām izspārda paklājiņu pie vannas jo laikam ļoti traucēja, pēctam norauj plastmasas aizsegvākus lai apskatītu trubas un nomet turpat uz Zemes lieki piebilst ka atpakaļ neuzlika pēctam argumentējot man ar viņu par to ka tas ir viņu pienākumus stāvvadu iztīrīt lai varam izmantot wc un dušu skatās man acīs un klusē un uz pieres ieslēgts led lukturis kas man spīd acis un pēc 2 aizrādījumiem lai izslēdz galvas lampiņu jo man spīd tieši acīs runājot vispār nereaģē. Vīrieši ap 55 - 60 gadus veci un brauc ar melnu kabluku dacia ar vn jc-3172, ļoti nepatīkams iespaids radās un ceru ka šie cilvēki tur ilgi vairs nestrādās ja tik ļoti necieš savu darbu ka to izrāda klientiem šādā veidā.

04.11.2020

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 05.11.2020

Labdien! Lūgums iesūtīt mums privātā ziņā adresi, lai varam pārbaudīt situāciju un veikt pārrunās ar darbiniekiem.