Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Kārtējo reizi rakstu pretenziju par apsaimniekotāja Rnp darbinieku attieksmi daudzdzīvokļu nama (Purvciemā, Dzelzavas Ielā 89) , pagalma un kāpņu telpu uzkopšanā, vai, pareizāk sakot, nekopšanā. Mitrā uzkopšana, kas paredzēta ceturtdienās visu šo laiku, kopš likvidētas sētnieku funkcijas, notiek demonstratīva - ienāk puisis bez ūdens spaiņiem, samet katrā pusstāvā netīras lupatas (izmērs aptuveni 10 x 40 cm) un 3. Minūtēs tiek "izbraukts" pa kāpņu telpu un... Prom! Interesanti, kurā peļķē tās lupatas ir iemērktas? Un tā tas notiek kopš brīža, kad uzkopšanu pārņēma rnp..
Šobrīd, kad valstī Sakarā ar covid-19 ir izsludināta ārkārtas situācija, nekas nav mainījies. Rnp darBojas noziedzīgi ne tikai pret mūsu mājas, bet pret visas valsts iedzīvotājiem. Šīs mājas iedzīvotāji mēdz pārvietoties. Ne jau visi dzīvo izolācijā.
Pielikumā pievienoju foto no kāpņu telpas. Tās nospļaudītās sienas kāpņu telpā tādas izskatās aptuveni gada garumā. Kāpņu telpa nav tīrīta nekad. Pagalmā tas "nosprāgušais" putns gulēja vismaz 3 nedēļas (beidzot vakar kāds aizvāca) .
Ar em rīkojumu noteikts, ka jebkurā sabiedriskā vietā - iekštelpās, ārtelpās, kā arī koplietošanās telpās, t. I. Gan kāpņu telpās u. C. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās, māju pagalmos un stāvlaukumos, personām jāievēro savstarpēja divu metru distAnce, kā arī visi epidemioloģiskās drošības pasākumi. Iedzīvotājiem divu metru distAnce jāievēro arī daudzdzīvokļu dzīvojamo namu koplietošanas telpās un pagalmos. Informēja ekonomikas ministrijā

savukārt māju apsaimniekotājiem, rūpējoties par māju iedzīvotāju drošību un veselību, jānodrošina regulāra un pastiprināta dzīvojamās mājas sanitārā apkope un koplietošanas telpu durvju rokturu, kāpņu margu, lifta pogu, Gaismas slēdžu, kodu paneļu, pastkastīšu u. C. Koplietošanas virsmu dezinfekcijas pasākumi.

Apsaimniekotājam jāinformē iedzīvotāji par veiktajiem drošības pasākumiem un to biežumu, izvietojot mājas iedzīvotājiem redzamā vietā sanitārās apkopes un dezinfekcijas pasākumu plānu. Iespēju robežās jāizvieto kāpņu telpās roku dezinfekcijas līdzekļus, vienreizlietojamās salvetes, kā arī jāinformē mājas iedzīvotāji par nepieciešamajiem fiziskās distancēšanās pasākumiem.

Http://www.leta.lv/news/Latvia/5e1a7196-0b7e-4928-9f27-04f52183bb46/?

03.04.2020

Janis85 03.04.2020

Nomazgā pati.

S sonora 03.04.2020

Protams, ka to var darīt. Paši uzkopsim (kā mēs to darām sniegotās ziemās, pagalmā šķūrējot sniegu, lai mašīnas (arī specdienesta) var iebraukt/izbraukt). Šīs RNP firmas pārstāvji par to saņem algu, kura tiek iekasēta ik mēnesi kopā ar maksu par dzīvokļa komunālajiem maksājumiem. MAKSĀSIM VIŅIEM PAR DARBU, KURU VEIKSIM PAŠI!

V vainagss 03.04.2020

Sveiks, Janis85!
Es strādāju starptautiskā uzņēmumā. 90% procenti saražotās produkcijas aiziet uz ārzemēm - gan eiropa, gan ASV un arī Ķīna un Krievija. Katru dienu nākas satikties ar transportstrādnieku šoferiem, kas vai nu tikko atgriezušies no ārvalstīm vai arī tūdaļ turp dosies. Tiek ievērotas maksimāli visas piesardzības prasības, lai Covid-19 netiktu nodots iekraušanas/ izkraušanas brīdī.
Nāc pastrādā manā vietā, bet algu saņemšu es :)
Piedod, bet aptuveni tādas pārdomas man radīja Tavs nepārdomātais koments.

BondsBonds 04.04.2020

Savāksim sūdzības elvē brigādi un nospodrināsim kā prezidenta pili.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 08.04.2020

Labdien!
Kāpņu telpu sienas tiek mazgātas reizi gadā laika posmā no aprīļa līdz oktobrim, tikmēr arī iedzīvotājiem jānes līdzatbildība par tīšu koplietošanas telpu degradāciju, kas šajā adresē notiek regulāri.
Ikdienas kāpņu telpas uzkopšana un dezinfekcija līdz šim veikta reizi nedēļā. Šis process ietver kāpņu mazgāšanu, pasta kastīšu, palodžu, margu, koplietošanas rokturu noslaucīšanu, kā arī visa augstāk minētā dezinfekciju. Ārkārtas situācijas laikā, iespēju robežās dezinfekciju nodrošinām divreiz nedēļā, tā tiek veikta ar dezinfekcijas šķīdumā mērcētu lupatiņu.
Teritorijas darbinieki katru dienu veic sadzīves atkritumu savākšanu un lokālu defektu novēršanu mājas apkārtnē. Zaļo zonu uzkopšana tiek veikta plānveidā visās kvartāla adresēs pēc kārtas.
Putna mirstīgās atliekas pie nama tika konstatētas un likvidēts pagājušās nedēļas sākumā.

D Darbsmesls 20.06.2020

Ja tu zinātu cik maz maksā sētniekiem/uzkopējiem vidēji tie ir 100 eur par vienu ielu tas nozīme katram sētniekam ir ir vismaz 4 mājas...