www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Slikts serviss, atkritumi

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss, atkritumi

Rīgas namu pārvaldnieks neko nedara sakarā ar šo bardaku, kas notiek pārsvarā katru dienu. Vai man un maniem bērniem tas jācieš? Jāskatās kā visi atkritumi lidinās visapkārt vai kā vārnas izķidā tur visu (vecu gaļas gabalu, kaulus, pamperus) ? ! Nerunāju par smakām un bomžiem... Bet maksāt jau maksājam par kārtību! Kad kaut kas tiks darīts lietas labā nevis tikai iekasēta nauda katru mēnesi? ! Pie mūsu daudzdzīvokļu mājas Madonas iela 21, Rīga «kopīgie atkritumu konteineri» atkritumu savākšanas laukums nav ieveidots ka speciāli aprīkota iežogota vieta, un neatbilst ministru kabineta noteikumu nr. 788 par atkritumu savākšanas un šķirošanas vietām prasībām.

04.08.2020

N Noboby 04.08.2020

Es domāju ka atbilde ir vienkārša. Tik ilgi kamēr būsiet RNP klienti, tik ilgi arī būs tās problēmas

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 10.08.2020

Labdien! Lai izveidotu slēdzamu atkritumu laukumu nepieciešams kopības lēmums par laukuma izbūvi un finansējuma avotu. Šāds lēmums nav pieņemts, atbilstoši likumam dzīvokļu īpašnieku kopība ir pārvaldes institūcija dzīvojamā mājā.