Rīgas namu pārvaldnieks - Slikta apkalpošana

Vairāku dienu laikā mūsu mājā tika veikti remonta darbi. Šodien, kad pēdējie šodienas darbi par karsta ūdens sadales nomaiņu bija pabeigti un brigāde aizbrauca prom, izradās, ka karsts ūdens mājā ir, bet vienā kāpņutelpā auksta ūdens nav! Pirmajā reizē, kad piezvanījām pa info tālruni, teica, ka nekādi remontdarbi nebija ieplānoti, viņi neko nevar izdarīt un mums pašiem jāzvana nezin kur. Otrajā zvana laikā operatore rupji un neprofesionāli pateica, ka tikai var aizsūtīt avārijas brigādi, kura par mūsu naudu pat nevarēs pieslēgt mums ūdeni, kā arī atkal ieteica zvanīt un risināt šo problēmu pašiem. Tikai pēc ta, ka mēs paši piezvanījām ļoti laipnam un atsaucīgam brigādes priekšniekam, mums pieslēdza ūdeni.
Lūdzam neturēt tādus "darbiniekus" tādā atbildīgā darbā.
Ja būs atbilde, lūdzu sūtīt to manā e-pastā: m. [slēpt]@gmail.com

10.06.2021

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 11.06.2021

Labdien!
Pēc veiktajiem remontdarbiem, atjaunojot pilnvērtīgu ūdens padevi, tika konstatēta problēma kāda dzīvokļa ūdens maisītājā, tādēļ tika noslēgts aukstais ūdens vienā no stāvvadiem. Informatīvajā paziņojumā, ko esat pievienojusi pielikumā, kā primārais numurs norādīts tieši darbu izpildītājiem, kuri vistiešāk spēj sniegt informāciju, šādos gadījumos. Pārbaudot telefonsarunas ar operatorēm, netika konstatēti pārkāpumi. Diemžēl operatoru rīcībā nebija informācijas par plānotajiem remontdarbiem. Šāda situācija nav pieļaujama un šobrīd tiek sakaidrots tās iemesls. Ūdens padeve atjaunota tās pašas dienas vakarā. Saprotam situāciju un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!