LV RU

Rīgas namu pārvaldnieks - Rēķins

Mēs, 62 un 66 Krustpils māju iedzīvotāji, neesam apmierināti ar kosmiskajiem rēķiniem par asenizāciju. Rēķini katru mēnesi pieaug pēdējais rēķins ir 89 eiro vienai personai! Rnp mums paskaidroja, ka ir pieauguši tarifi kā pensionārs var samaksāt šādu rēķinu, ja dzīvoklī ir reģistrēti 3 cilvēki, tad rēķins ir tikai par kanalizācijas sistēmu 270 eiro.

07.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

Labdien! No jūlija mēneša patiešām mūsu sniegtajam maksas pakalpojumam par asenizāciju ir jauns tarifs.
Maksu par asenizāciju dalām pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 1013 pēc deklarēto cilvēku skaita.
Kā noskaidrojām no SIA “Rīgas ūdens”, šo dzīvojamo ēku pieslēgšana pilsētas centralizētajai kanalizācijai plānota laika posmā no šī gada oktobra līdz 2021. gada jūlija mēnesim.
Dzīvokļu īpašnieki var pieņemt lēmumu izmantot jebkurus brīvā tirgus piedāvātos asenizācijas pakalpojumus.

A Artūrs Dante 10.09.2020

Pirmais kas nāk prātā dzirdot vārdu salikumu Rīgas namu pārvaldnieks - ir krāpšana, meli un korupcija.
Nekad neaizmirsīšu faktu, kad mūsu mājā salūza liftam motors, viņi noalgoja firmu, kas par motora nomaiņu un uzstādīšanu paņēma 7500 eur - ko, protams, pievienoja pie mājas iedzīvotāju rēķina, vienīgi es atradu, ka šāds motors maksā 550 eur - nē, šeit pēc korupcijas nesmird nemaz kur nu.
Nebūtu visādi vecie penši, kam bail no pārmaiņām, un viņu dēļ nevar savākt pietiekami daudz parakstu lai atteikos vai nomainītu namu pārvaldnieku, bez šiem rēķini ir vismaz - 50%.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes