www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Regulāri nav siltā ūdens bez brīdinājuma

Rīgas namu pārvaldnieks - Regulāri nav siltā ūdens bez brīdinājuma

Nu jau 3 mēnešus regulāri pazūd karstais ūdens Ieriķu ielā 58 un nav nekādu brīdinājumu, nekā. RNP paskaidrot neko nevar, neko nezin un saka lai zvana SIA Silumserviss, kuri arī neko nekad nezin... pazūd reizēm uz vakaru, reizēm uz 3-4 dienām.. Kad "saremontē", tad spiediens galīgi nekāds.. piektdaļu mēneša nav karstais ūdens un rēķins tāds pats kā parasti. "Karstā ūdens sildīšana" kāds nafig karstais ūdens? Apkure arī vairs nav.. kur kādā sildīšana?... Par ko maksāt, ja serviss nekāds!? Apjukuši jau ar savu mantkārību un bezrūpīgo attieksmi pret savu darbu.

04.05.2019

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 09.05.2019

Labdien!
Diemžēl novecojusī siltumapgādes sistēma pilnvērtīgi vairs nespēj nodrošināt visas savas funkcijas. Šī gada sākumā veikta nomaiņa nelielai daļai sistēmas. Drīzumā gaidāma nākamā posma nomaiņas darbi. Protams, šobrīd intensīvi nākas saskarties ar dažādiem bojājumiem, jo pie sistēmas daļējas nomaiņas, cieš tās vājākie posmi. Ja vēlaties siltumapgādes sistēmas kompleksu nomaiņu, nepieciešams dzīvokļu īpašnieku lēmums par šo darbu veikšanu, kā arī finansējuma avotu.

Оккупант 09.05.2019

Ivo Lécis, Aivars Gontarevs и всё RNP, не пора вам с рынка услуг исчезнуть?