www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Regulāras problēmas ar aukstā/karstā ūdens padevi

Rīgas namu pārvaldnieks - Regulāras problēmas ar aukstā/karstā ūdens padevi

Cien. Rīgas namu pārvaldniek!Kāpēc regulāri Ieriķu Iela 58 iedzīvotājiem jācieš ?Regulāri pazūd karstā /aukstā ūdens padeve, nekas nav atrisināts jau no 2019 .gada regulāri šādas problēmas, Ieriķu ielā 60(blakus mājā)viss kārtībā, tikai nevajag "liet ūdeni" par to ka novecojušas trubas utt, arī blakus mājā ir pilnīgi viss tas pats.
Cik ilgi šis bardaks norisināsies, šobrīd jau vairākas dienas atstāj cilvēkus bez aukstā ūdens, bērniem, senioriem, pieaugušajiem - mazgāties verdošā ūdenī? Tas ir vienkārši kkas prātam neaptverams, ja neesat spējīgi nodrošināt pakalpojumus, tad varbūt, rēķinus arī nepiestādāt?

19.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

L Līna2020 19.04.2020

Pilnīgi piekrītu, arī dzīvoju šajā mājā, RNP nepilda savus pienākumus, itkā ir ielikts paziņujums, ka aukstā ūdens padeve tiks atslēgta , bet tā jau ir kopš 16.04 , un nav uzraksīts līdz kuram, tas nozīmē, ka mājas iedzīvotājiem jāmazagā rokas verdošā ūdeni,drēbes izmazgāt nevar utt. un kad pienāks laiks apmaksāt komunālo lapu , karstais ūdens tiks patērēts dubultā, maksu neviens neatceļ, bet pakalpojumus nendorošina, par ko tad maksāt?

BondsBonds 19.04.2020

Šeit gan tev nav patiesība vismaz divu iemeslu dēļ.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 29.04.2020

Labdien!
Ūdens atslēgumi saistīti ar saliešanas situācijām, kad tika meklēti to iemesli.
Kas attiecas uz karstā ūdens padevi, vienā stāvvadā nepieciešama piekļuve vairākiem dzīvokļiem, lai varētu veikt pilnvērtīgu tā apsekošanu. Šobrīd tiek veikta regulāra sistēmas atgaisošana, taču tas nav ilgtermiņa risinājums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes