www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Плохой сервис

Rīgas namu pārvaldnieks - Плохой сервис

Birzes iela 30.
Забит мусоропровод с 21 ноября. Писали несколько раз на электронную почту компании. Ответа нет. Стоит вонь, по дому уже давно плодятся крысы. Мусоропровод забит не в первый раз. Было предложено его закрыть, но действий так и не последовало.
(фото со 2 этажа)

01.12.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

M Mego izmeklētājs 01.12.2020

Bet šeit rodas jautājums ,ja jau zinam ka atkritumu vads nestrādā kādēļ krāmējam atkritumus tam blakus?

K kosrem 01.12.2020

Un ne jau namu pārvaldnieks aizštopē vadu ciet, bet paši iedzīvotāji. Tā kā sēdiet savā mēslu kaudzē! Nemetiet lielgabarīta mantas iekšā.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 02.12.2020

Labdien! Pagājušās nedēļas izskaņā tika saņemta informācija par aizsērējušu atkritumu stāvvadu šajā mājā. Nekavējoties tika organizēti atkritumu stāvvada aizsprosta likvidēšanas darbi, kas tika veikti 1.decembrī un šodien tika veikti uzkopšanas darbi.
Lūgums iedzīvotājiem neievietot stāvvados lielizmēra atkritumus, kā arī gadījumos, kad ir redzams aizsprostojums, operatīvi informēt apsaimniekotāju un nenovietot atkritumus līdzās atkritumu lūkai, lai neveidotu antisanitārus apstākļus.

S Svetlana Baikova 02.12.2020

Lilels paldies!

S Spuris 02.12.2020

Rīgas namu pārvaldinieks ir kropļu kantoris,kuriem attieksme pret iedzīvotājiem ir briesmīga.Tos kretīnus jau sen vajag uz tiesas sola nosēdināt.

B Buhariks 02.12.2020

"по дому уже давно плодятся крысы" - это точно, живущие в квартирах и выбрасывающие мусор в подъезде, вместо того, чтобы выносить его наружу и бросать в контейнеры.

D Drozdov Andris 28.01.2021

Mainiet apsaimniekoitāju! No šī neko labu gaidit nevar tikai lielus rēkinus. Diemžel tā mūsu valstī notiek kad pašvaldības uzemums ir dārgāks u nn sliktaks par privāto.