www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Netiek galā ar saviem pienākumiem

Rīgas namu pārvaldnieks - Netiek galā ar saviem pienākumiem

Labdien! Vēlētos izteikt savu neapmierinātību ar mūsu mājas sētnieku, līvciema ielā 51, rīgā. Daudzi nama iedzīvotāji, kā arī es ir ļoti neapmierināti ar viņa piedāvātajiem pakalpojumiem. Sētnieks arvīds ļoti reti var redzēt, kad viņš iziet pagalmā, ftīrot pagalmu vai kāpņutelpu. Lifts vienmēr netīrs. Atkritumi pa visu pagalmu mētājas. Pēc manām domām viņš netiek galā ar saviem pienākumiem.

12.09.2019

Kolta 12.09.2019

Diez kurš to visu piecūko ? Arvīdam vienkārši tas viss ir apnicis.

D Dace Koltova 12.09.2019

Varbut pats velaties but setnieks ja izsakat sadu sudzibu? Parasti jau sudzas pa tiešo apsaimniekotajam .Domajams ka neesat informets par uzkopšanas biežumu vajadzētu par to labak paintereseties pirms sudzibam.

A Arsens Aleksanders 12.09.2019

Ticiet man es pelnu vairak neka jus!Varbut jums darbs ir nepieciesams,ko bezdarbniece?

D Dace Koltova 12.09.2019

Dzivoju tai rajonā un redzu kas notiek no ritiem visu māju sètnieki jau 6.00 no rita slauka ietves!Nu ja cilvèks guļ lidz 10.00 protams sètnieku vairs neredzès!

Оккупант 13.09.2019

три свиномата, которые должны нести ответственность.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2019

Labdien! Objekts šajā adresē nav mūsu apsaimniekošanā!

O Otis 13.09.2019

Rīgas namu pārvaldnieks 41 min atpakaļ
Labdien! Objekts šajā adresē nav mūsu apsaimniekošanā!

Daudzreiz paši sūdzīmaņi pat nezin par ko un kāpēc sūdzās. (hihihi)

O Otis 13.09.2019

Kam tad jūs rēķinus maksājat ?