AtrisinātaRīgas namu pārvaldnieks - Nekvalitatīvs remonts

Šī gada septembrī Rīgā, Nīcgales ielas 25 nama 4. Sekcijas kāpņu telpā tika veikts kapitālais remonts. Darbi izpildīti nekvalitatīvi: remonta laikā tika demontēti telekomunikācijas kabeļi, kas, darbus beidzot netika sakārtoti. Kabeļi brīvi karājas gaisā (skat. Pievienotos attēlus) , tie traucē cilvēkiem pārvietoties un var tikt nejauši vai apzinēti norauti, lūdzu nekavējoties nostiprināt kabeļus pie sienām ar tam nolūkam paredzētiem paneļiem.

20.10.2021

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 20.10.2021

Labdien!
Kāpņu telpas kosmētiskais remonts vēl nav pabeigts. Kad tas noslēgsies arī vadi tiks sakārtoti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Elmars Blums 25.10.2021

Labdien!

Sūdzība tika ievietota, sekoja ātra atbilde no RN un trūkumi operatīvi tika novērsti. Paldies!

G Galina Popkova 06.10.2021
Вывоз мусора

На Хапсалас21 организовалась стихийная свалка. С дома15 систесистематически подбрасывают негабаритный мусор, даже сам дворник.Цены растут и для нас это уже катастрофа!

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

MURAKAMI 20.10.2021

Lābāk jau tā, neviss nekā. xD

Good Intentions 20.10.2021

Tiešām pabeidza?