www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks nedēlu 6 dzīvokļos nav ūdens

Rīgas namu pārvaldnieks - nedēlu 6 dzīvokļos nav ūdens

Rīgā, Tadaiķu ielā 8/2 6 dzīvokļos jau nedēļu nav ūdens (nekāda).
Katru dienu tika zvanīts uz informatīvo tālruni 8900 un personīgi nama pārzinim Aleksandram Kaļinovam.
Rīgas namu pārvaldnieks un nama pārzinis Aleksandrs Kaļinovs nedēļas laikā pilnīgi neko nav darījuši, lai atjaunotu ūdens padevi.

Indulis Zīrāks,
Rīgā, Tadaiķu 8/2 dz. 14.

25.02.2019

I

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 25.02.2019

Labdien! Šajā objektā notika ūdensvada avārija, kā dēļ tika noslēgta ūdens padeve, lai neradītu bojājumus.
Lai veiktu nepieciešamos remontus, dzīvokļu īpašniekiem jānodrošina piekļuve, kas ir ne tikai meistaru iekļūšana dzīvoklī, bet arī pieejama atverama lūka pie attiecīgajām komunikācijām.
Esam informējuši īpašniekus rakstiski, pievienojot klāt fotofiksāciju ar atzīmētu vietu, kur tieši jānodrošina piekļuve, jo to šobrīd klāj siena ar flīžu apdari, bez nepieciešamās lūkas piekļuvei.