Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Labdien,

Dzīvoklis tika aplūdināts no bēniņiem, zvans RNP, tie saka ka piezvanīs tehniķis un sarunās ar mani vizīti, kad var apskatīt dzīvokli un sastādīt aktu, lai varu apdrošināšanai iesniegt. Konsultants pateica, ka 2 darba dienu laikā piezvanīs tehniķis. Pagāja 3 darba dienas, nav ne zvana, ne tehniķa. Piezvanu pats RNP, man norāda man pieteikums ir reģistrēts, bet nekāds tehniķis pie manis nebrauks. Esot jāraksta vel viens iesniegums, un tad par 36,40Eur atbrauks inženieris un sastādīs aktu. Par ko man ir jāmaksā rnp? par aktu? par to ka tie neremontē jumtu, bet kaut kādus podus stāda pie kāpņu telpām? Mājas vecāka nav ar mani ne runājusi, ne aicinājusi, ne prasījusi vai man tie podi pie kāpņu telpas ir vajadzīgi!
RNP jau kārtējo reizi pierāda to kādi viņi krāpnieki ir. No 2024 gada tika pacelta apsaimniekošanas maksa no 35 Eur uz 50 Eur. Par ko? Kāpņu telpas muždien ir netīras, serviss ir drausmīgs un par to vel jāmaksā!

26.01.2024

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 29.01.2024

Labdien!

Lūdzu precizēt dzīvojamās mājas adresi

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 31.01.2024

Informējam, ka maksa par akta sastādīšu tiek noteikta, jo tā nav obligāti veicamā pārvaldīšanas darbība un šādas izmaksas (apsekošana, akta sagatavošana) nav iekļautas apsaimniekošanas maksā. Tādēļ to piedāvājam kā maksas pakalpojumu.
Lai varētu sniegt komentāru par jumtu, nepieciešams precizēt dzīvojamās mājas adresi.