Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Ja ir iespējams, izvairaties no šī zaglīgā un mūžīgi melojošā kantora. SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskatā iekļauj darbus, kurus nav tiesīgs veikt un kurus nemaz nav veicis. Cenšoties saņemt papildus informāciju par naudas tēriņiem, tiek vilcināts laiks, bet datus nesniedz. Ja esat jau nonākuši viņu nagos pievērsiet uzmanību - dzīvojamās mājas, tajā esošo iekārtu un komunikāciju tehniskā apsekošanai iztērētajos līdzekļos. Sia "Rīgas namu pārvaldnieks" tā kā nav mājas īpašnieks, nav tiesīgs veikt šos darbus atbilstoši ministru kabineta noteikumi nr.907 "noteikumi par dzīvojamās mājas apsekošanu, tehnisko apkopi, kārtējo remontu un energoefektivitātes minimālajam prasībām" 15 punktam. Neskatoties, ka katru gadu tiek ieturēta nauda no iedzīvotājiem sia "Rīgas namu pārvaldnieks" nav spējīgs uzrādīt atskaites par prettiesiski veiktajiem darbiem. Sia "Rīgas namu pārvaldnieks" nešķiro nedz vecu, nedz jaunu un zog no visiem.

21.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.09.2021

Labdien! Lūgums iesūtīt vēstulē objekta adresi, lai varam pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju!

Papildināts Rinalds no Rīgas 22.09.2021

Objekta adresei nav īsti nozīmes, jo SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” šo shemu izmanto pilnīgi visām apsaimniekotajām mājām. Konkrētā gadījumā ir runa par Rīgu, Tapešu ielu 45.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 22.09.2021

Aplūkojot pārskatu nav saprotams, kuras apsaimniekošanas pamatfunkcijas definējamas par prettiesiskām.

Papildināts Rinalds no Rīgas 24.09.2021

Ministru kabineta noteikumi Nr.907 "noteikumi par dzīvojamās mājas apsekošanu, tehnisko apkopi, kārtējo remontu un energoefektivitātes minimālajam prasībām" - “15. Ja vizuālajā apskatē ir konstatēti dzīvojamās mājas vai tajā esošo iekārtu un inženiertīklu bojājumi, pārvaldītājs:
15.1. lemj par ārpuskārtas remonta veikšanu, ja ir konstatēts kāds no šo noteikumu 17.punktā minētajiem bojājumiem;
15.2. lemj par darba uzdevuma sastādīšanu tehniskajai apsekošanai, plānotā remonta veikšanu un pārvaldīšanas darba plāna papildināšanu vai dzīvojamās mājas renovāciju vai rekonstrukciju, ja dzīvojamās mājas pārvaldītājs ir dzīvojamās mājas īpašnieks vai pārvaldnieks, kas ir pilnvarots pieņemt šādu lēmumu;
15.3. sagatavo priekšlikumus dzīvojamās mājas īpašniekam (dzīvokļu īpašnieku kopībai) lēmuma pieņemšanai par darba uzdevuma sastādīšanu tehniskajai apsekošanai, nepieciešamā remonta veikšanu un pārvaldīšanas darba plāna papildināšanu vai dzīvojamās mājas renovāciju vai rekonstrukciju, ja dzīvojamo māju pārvalda pārvaldnieks, kas nav pilnvarots pieņemt šādu lēmumu.”

Sia "Rīgas namu pārvaldnieks" nav pilnvarots dzīvojamā mājā Tapešu 45 pieņemt šādu lēmumu, tāpēc 15.2 nevar tikt piemērots. Dzīvojamās mājas īpašnieki nav saņēmuši un pieņēmuši nevienu tehniskās apkopes priekšlikumu, tādēļ 15.3 punkts nav izpildīts un darbi veikti prettiesiski (ja vispār ir veikti).
Ja ir grūtības atrast tad, runa ir par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskata 1.7 punktu - Dzīvojamās mājas, tajā esošo iekārtu un komunikāciju tehniskā apsekošana. Par kuru no dzīvojamās mājas tiek ieturēti praktiski 1000 eur/ gadā.
6 mēnešus nesekmīgi cenšamies tikt pie šiem mistiskajiem aktiem, bet Sia "Rīgas namu pārvaldnieks" atsakās pievienot šos aktus mājas lietai. Grūti pievienot to, kas neeksistē.

Komentāri (3)

MURAKAMI 21.09.2021

Viss, kur ir iesaistīts valsts, tur zagļi.

M Māra07 21.09.2021

Viņus sen jau vajadzētu tiesāt.Apkalpošanas centros strādā nevīžīgas babkas,kuras valsts valodā nesaprot vai arī ļoti minimāli cenšas izprast kas tiek stāstīts.

S Serbinet 21.09.2021

Mes nodibinajsm koletativu un aizgajam ptom tagad ires naksa 3x mazaka ! Atliekot to pasu summu uxkrsjumiem , citadi vien par ekas apsekosanu katru gadu atvilka 700 rito / 4 dz maja/, kad rakstidki prasijam spsekosanas aktu , nekas netika atbildets ...naudas kāsēji

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes