www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Jau vairāk kā nedēļu nenovērst avārijas situācija

Rīgas namu pārvaldnieks - Jau vairāk kā nedēļu nenovērst avārijas situācija

Jau vairāk kā nedēļu atpakaļ sazinājos ar RNP Avārijas dienestu un arī pēc tam ar parasto RNP informācijas tālruni, ka Motoru ielā 3 ir sarūsējis un sabiris stāvvads - šobrīd kanalizācija vienkārši stāv vaļā un to skalo iekšā pa visu vannasistabas grīdu. Turpinu zvanīt RNP bez panākumiem, jau nedēļu saņemot pretī "pieteikums ir pieņemts" un "mēs atgādināsim izpildītājiem". Pa to laiku mana vannasistaba sāk vairāk atgādināt sauso tualeti un dievs vien zin kāds bojājums jau ir izdarīts grīdai.

Privāti algots santehniķis atteicās risināt šo problēmu, jo par šīm komunikācijās atbild apsaimniekotājs un viņš silti iesaka vērsties pie tā.

Turpinu zvanīt katru dienu RNP vēl projām bez jebkādas darbības no apsaimniekotāja puses.

02.03.2023

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 06.03.2023

Labdien! Apsekojām situāciju. Kanalizācijas guļvadā ir izgriezts atvērums un intensīvas kanalizācijas sistēmas lietošanas brīdī, saturs nonāk uz grīdas. Meistari novērsīs problēmu, taču nav saprotams vai šāda rīcība nav bijusi ļaunprātīga.

K

F Fanija Debora 02.03.2023

Naciet pie viņiem un pa taisno raksties iesniegumu/sudzību. Tur neviens negrib strādāt. Veiksmi!