LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Dzīvoklī savlaicīgi nenotīrīta jumta dēļ tek griesti

Rīgas namu pārvaldnieks - Dzīvoklī savlaicīgi nenotīrīta jumta dēļ tek griesti

13.01.2016. tika zvanīts uz Rīgas namu pārvadles tel. 8900 un pieteikta jumta notīrīšana no lāstekām un sasalušā sniega. Zvanīts tika atkārtoti 14. un 15.01.2016. Dispečers solīja, ka lāstekas tiks notīrītas 15.01.2016. un jumts pilnībā tiks notīrīts 18.01.2016. 15.01.2016. darbinieki tā arī neieradās notīrīt lāstekas. Šodien (18.01.2016.) no rīta sazinoties pa tel. 8900 dispečers atbildēja, ka viss notiek rindas kārtībā un termiņi nav zināmi. Pārrodoties no darba konstatēju, ka manā dzīvoklī gar loga aili tek ūdens. No tekošā ūdens ir uzblīdis parkets, bojāta palodze, aile ap logu un nav iespējams apturēt ūdens tecēšanu. Vēlreiz tika sazvanīts Rīgas namu pārvaldes dispečers un saņemta atbilde, ka rīt mēģinās noskaidrot kad darbinieki ieradīsies tīrīt jumtu.
Tas nozīmē, ka līdz brīdim kamēr nenotīrīs jumtu man ūdens dzīvoklī tecēs ar katru brīdi vēl vairāk.
Ceru uz steidzamu risinājumu.

Ar cieņu,

Komentāri (5)

R Raimonds R. 01.02.2017

Dzīvokļu īpašnieku pasivitāte un individuālā mājas kopējo problēmu risināšana neko nav panākusi! Dibiniet Dzīvokļu īpašnieku Biedrības, pārvaldiet savās mājas patstāvīgi un izvēlieties(izvēles iespēja var paši pārvaldīt un apsaimniekot)profesionālu apsaimniekotāju, kas darīs visus nepieciešamos darbus. Sistēma ļoti vnk. Dzīvokļu īpašnieki->Biedrība->Apsaimniekotājs/Pārvaldnieks! Biedrība izraksta rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem, katru mēnesi pārvaldnieks izraksta rēķinu par savu apsaimniekošanas daļu, par to summu, kas ir saņemts. Viss vnk, naudu kontrolē biedrība un uzrauga darbus.(Realitāte visu dara pārvaldnieks, tikai juridisko atbildību nes biedrība) Bankā maksājumus izpildīt var tikai no biedrības pilnvarots cilvēks/cilvēki. Pie īsumā izskaidrotā varianta, nauda Jūsu kontrolē un vara arī. Patreiz ne naudas ne varas! :) Laiks Celties un Darīt ;)

A Alvis Svarcbahs 07.11.2017

Ja interese, izlasiet rakstu un daudz kas būs saprotmas, kas notiek māju pārvaldīšanā:

ttps://www.pietiek.com/raksti/privatizeto_daudzdzivoklu_maju_parvaldisana_gadsimta_bardaks

Ievads:
Šāds secinājums izriet ne tikai no viena piemēra, ko aprakstīšu. Vai katru dienu var saskarties, kad Rīgā pielieto zemes piespiedu privatizācijas paņēmienus vai piespēlē 1000 m2 klāt, jo to pieprasot zemes īpašnieks utt. Māju pārvaldīšana likumos atstāta bez risinājuma. Gribat paši pārvaldīt - iegūstiet profesionālo izglītību, tikai tad. Kurš sāks? Nav tādu. Daudzas mājas katastrofālā stāvoklī. Kas samaksās kapitālos remontus? Plus maksa ar nebeidzamām šausmām par piespiedu nomas zemi. Ir kriminālprocesi par apsaimniekotāju krāpšanos lielā apmēra, ko izmeklē 5-6 gadus, vai prasības tiesā samaksāt nomas maksu par 10 gadiem un dubultā, kad apsaimniekotājs bankrotējis vai nobēdzinājis iekasēto naudu. Turpināt uzskaitījumu?

R Raimonds R. 01.02.2017

Esošajā situācijā no RNP puses atbilde ir ļoti vnk, kad tiek sastādīti akti priekš apdrošinātājiem! :) Kad krīt lāstekas, bojā citu īpašumu utt., tad atbildīgs ir pārvaldnieks, kad tek ūdens uz iekšu atbildīgi ir dzīvokļu īpašnieki, kuri nav laicīgi vienojušies par mājas siltināšanu, atjaunošanu utt.. :)

A A666 28.04.2017

Tur pilns ofiss ar liela gabarītu tantem kas tiko piecelties var no kresla,Visas ir RNP inžeinieres namu jomās Vieneiz biju nobijos un tk slika enerģetika tājas telpās,Nekad tur neiešu vairs,.Kur vēl atnākt un apsekot jumtu.Tas taču nav iespējams.Vispar citu pofesiju pārstavji izskatās tur strāda..Kā jau atklaja nesan atkal prese ka 12 cilvēki bija pieņemti darba neko nedarot naudu saņemtikai.Ko Jūs cilvēk gaidat no servisa?
.Tas jau ir Dieva sods tā izskatīties nevisai vecos gados par mūsu cilvēku naudu.Par naudu ko paņme un tik domā kā atrakstīties un neko nedarīt.Dieva sodscitreiz paņem pasu galveno kas cilvēkam ir un ko nevar nopirkt par nekādu naudu,Negativa vide un tikpat negativi cilveki tur strāda.

A Alvis Svarcbahs 07.11.2017

Rīgas namupārvaldnieks darbība, manuprāt pietiekami labi apskatīta portāla ManaBalss.lv.

iniciatīvā:https://manabalss.lv/par-sia-rigas-namu-parvaldnieks-darbibs-partrauksanu/show

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes