www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Dzīvība bez aukstā ūdens un tualete

Rīgas namu pārvaldnieks - Dzīvība bez aukstā ūdens un tualete

No 2022. Gada 27. Decembra mēs dzīvojam bez aukstā ūdens. 12 stāvu māja pēc adreses dravnieku iela 4 un tur 12 dzīvokļi dzīvo jau 10 dienas bez aukstā ūdens. Dzīvoklī 8. Stāvā ir notikusi avārija. Saimnieks nav pieejams, jo atrodas Ķīnā. Rnp vienkārši slēdz ūdeni un cenšas sazināties ar 8. Stāvā dzīvokļa īpašnieku. Iedzīvotājiem nav iespējams normāli aiziet uz tualeti, normāli nomazgāties, izmazgāt veļu, plus karstā ūdens patēriņš būs daudz lielāks nekā parastajos mēnešos.
Šķiet, ka Rnp nevēlas uzņemties atbildību un policijas klātbūtnē atvērt durvis un salabot ūdensvadu. Nav skaidrs, kāpēc 11 dzīvokļiem ir jācieš pēc viena dzīvokļa vainā. Jābūt ārkārtas situācijās risinājums. Un kurš atlīdzinās pārējiem iedzīvotājiem materiālos zaudējumus? Piemēram, karstā ūdens patēriņa pārsniegšanu. Pagaidām nerunājam par morāliem ciešanām. Ko darīt šajā situācijā un kas var palīdzēt?

05.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 06.01.2023

Labdien!
Esam sazinājušies ar dzīvokļa īpašnieku, kurš tiešām atrodas ārzemēs un ir izsūtījis pa pastu tuvieniekiem dzīvokļa atslēgas. Kad tās tiks saņemtas, veiksim visus nepieciešamos remontdarbus. Bez tiesas lēmuma apsimniekotājiem nav tiesības uzlauzt dzīvokļa durvis. Ja bojātā ūdens stāvvads netiktu noslēgts, bojājumi tiktu nodarīti ne tikai ēkas infrastruktūrai, telpām, bet arī privātīpašumam.

Papildināts Dmitrijs Ščerbina 06.01.2023

Paldies par atbildi! Tomēr domāju, ka RNP varētu atrisināt problēmu burtiski uzreiz, tiklīdz uzzināja, ka ir jāgaida pieeju tik ilgu laiku. Tajā pašā ūdensvada stāvvadā uztaisīt apved cauruli lai apejot dzīvokli 8. stāvā. Šahtā ievietot caurule un pieslēdzas dzīvoklī virs 8 stāva un zem 8 stāva. Visi iedzīvotāji ir apgādāti ar ūdeni un rēķinu par darbu sūtīt vainīgajam īpašniekam. Tikai divas stundas darba un nekādu sūdzību. Izskatās kā RNP vienkārši nav inženieru, vai vienkārši nav vēlmes strādāt.
Starp citu, sūtījums no Ķīnas var iet vēl mēnesi vai vairāk. Bet problēma joprojām nav atrisināta. Domāju, ka iedzīvotajiem jau ir iemesls sākt rakstīt pieteikumu tiesā lai atlīdzināt visus materiālus un morālus zaudējumus.

Komentāri (4)

T TransportsK 05.01.2023

Atteikties no viņu pakalpojumiem, dibināt biedrību un apsaimniekot namu pašiem?!

D Dmitrijs Ščerbina 05.01.2023

Laba doma! Bet ko darīt tagad?

P PatiesiibasMeka 05.01.2023

Nu tās ķīnieša durvis jau nejauši var atvērties kādā vakarā “bez” pārējo kaimiņu iesaistes…

D Dmitrijs Ščerbina 05.01.2023

Vai varat palīdzēt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes