www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Bojāta mājas ieejas durvu koda atslēga

Rīgas namu pārvaldnieks - Bojāta mājas ieejas durvu koda atslēga

Jau vairākus gadus Rīgā, Nīcgales ielas 43 mājas 4 sekcijā (dzīv. 43-56) slikti darbojas ieejas durvju koda atslēga. Bieži gadās, ka durvis no ārpuses nav iespējams atvērt, nākas ilgstoši gaidīt uz ielas, kamēr durvis kāds atvērs no iekšpuses. Tikuši vairākkārt izsaukti meistari, lai traucējumus novērstu, taču uzlabojumi vienmēr bijuši tikai īslaicīgi. Esmu 86 gadus vecs pensionārs ar kustības traucējumiem, dzīvoju viens un dažkārt nācies uz ielas pavadīt ilgu laiku, it sevišķi brīvdienās, kad mājas iemītnieku kustība maza.
Kategoriski lūdzu koda atslēgu nomainīt, jo esošo izlabot nav iespējams.

11.09.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2022

Labdien! Ēka Nīcgales ielā 43 nav mūsu apsaimniekošanā. Lūgums vērsties pie savas ēkas apsaimniekotāja.

Papildināts Elmars Blums 13.09.2022

Neko nesaprotu! Pasakiet, kas tad ir mājas apsaimniekotājs? Visus rēķinus saņemam un komunālos maksājumus veicam tieši Rīgas namu pārvaldniekam!

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2022

Mums nav informācija par šīs ēkas apsaimniekotāju. Pārbaudiet vai norādītā adrese ir korekta, kā arī precīzu uzņēmuma nosaukumu no kā saņemiet ikmēneša rēķinus.

Papildināts Elmars Blums 13.09.2022

Atvainojos par nepatīkamo kļūdu! Pareizā mājas adrese ir Nīcgales iela 25.

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2022

Jā, šajā adresē mēs regulāri veicam atslēgu nomaiņu, pēc kā veicām pārbaudi un konstatējam, ka atslēga darbojas labi, taču kāds no dzīvojamās mājas Nīcgales ielā 25, Rīgā iedzīvotājiem regulāri veic atslēgas izskrūvēšanu un bojāšanu.

Papildināts Elmars Blums 13.09.2022

Atslēga, acīmredzot, tiek noskrūvēta tāpēc, ka tā nav droša un regulāri bojājas. Pagājušā nedēļā ilgstoši paliku uz ielas, tagad no mājas vispār neizeju. Cik ilgi tā var turpināties?
Nepieciešams taču kāds kardināls risinājums!

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 13.09.2022

Ļaunprātīga bojāšana nav brāķis. Uzsveram, ka notiek apzināta atslēgas bojāšana un izskrūvēšana, nevis katra uzstādītā koda atslēga ir brāķēta un nedroša, turklāt pēc uzstādīšanas tā tiek pārbaudīta.

Papildināts Elmars Blums 13.09.2022

Šorīt mani apmeklēja ciemiņš. Arī viņš tikai ar grūtībām pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem varējis durvis atvērt. Tad jau tiešām labāk atslēgu noņemt pavisam, dzīvot nepārtrauktās bailēs palikt uz ielas taču nav iespējams.