Rīgas namu pārvaldnieks - Bojājumu

Sveicināti. Jau otru mēnesi zvanu ar lūgumu samainīt pagrabā galveniem durvim atslēgu. Nevaram tikt pagrabā kur stāv mūsu mantas. Atbilde viena, gaidiet jūsu prasības ir nodots. Par zvanu ņem naudu bet neviens neko nedara un atbilde arī nav. Naudu remontam ņem katru mēnesi, jautājums par ko? ! Cik gaidīt arī neviens nezin. Murgs. Tas nav normāli.

20.05.2020

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Labdien! Lai noskaidrotu šo situāciju un spētu rast tai risinājumu, lūgums norādīt adresi (privātā ziņā). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

M Marta112 20.05.2020

Rīgas Namu Pārvaldnieks ir tāds kantoris,iekasēt māk bet darbus dara ilgi vai kamēr kāds paziņo BezTabu un tad viss norit raitāk.

S sveets6 21.05.2020

Rīgas Namu pārvaldes

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Labdien! Informācija par darbu izpildes termiņiem nosūtīta Jums privātā vēstulē.

I Iedzīvotājs2020 21.05.2020

Rīgas namu pārvaldnieks ir briesmīgākais kantoris!
Es personīgi cik reizes viņiem zvanu un lūdzu , lai novērš viņu apsaimniekotajā mājā radušās problēmas , bet nekā, iekasē tikai katru mēnesi citu naudas summu kura nemaz nav maza un neko nedara,kāpņu telpas ir briesmīgas,sienas drūp , kaut kāda smaka no pagrabstāva - bet nu jau saprotu ka nav jēga vairs zvanīties ir vienkārši jātaisa kopsapulce un jāizbeidz līgums ar viņiem!

Piebildīšu ka uz jautājumu kur aiziet katra mēneša summa kad viņiem zvanīju jautāju - viņi teica , lai rakstu iesniegumu un tad varēs sniegt detalizētāku informāciju , interesanti vai tur ir kaut kas slēpjams?

Noteiktu neiesaku nevienam šo kantori! izvēlaties jebkuru citu - kaut vai dārgākus apsaimniekotājus , bet vismaz tie darīs savu darbu!

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Labdien! Ņemot vērā, ka pa telefonu nav iespējams identificēt personu, kā dzīvokļa īpašnieku, tad finanšu dati šādā veidā netiek izsniegti. Katru gadu aprīļa mēnesī, dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti iepazīties ar finanšu pārskatiem par iepriekšējo periodu, kurā detalizēti aprakstīti ienākumi un izdevumi. Informācija par šo pārskatu, katru gadu tiek izvietota uz rēķiniem, ko saņem dzīvokļu īpašnieki.Tāpat ar ieņēmumu un izdevumu pārskatu ir iespējams iepazīties dzīvokļu īpašniekiem elektroniski vortālā e-parvaldnieks.lv.

S sveets6 01.06.2020

Ja, nav ko teikt. Pēc šajā rakstā, viņi atkal solījusi salabot nedēļā laikā un pazuda. Tas ir vienkārši šausmas ka viņi strādā.Žēl man savu bērnu, tur stāv viņas mantas, tagad brīvlaiks un viņos vajag. Rīgas namu pārvaldnieks, jums vispār kauna nav?

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.06.2020

Labdien! Kā jau minējām iepriekšējā vēstulē, šis bija prognozējamais termiņš un mēs turpinam strādāt pie tā. Slēdzene ir specifiska un tās atvēršanai specializēti meistari nav daudz, tomēr šobrīd tāds ir atrasts un tiek kārtota dokumentācija šo darbu izpildei.Tehniski ir iespējams atvērt pagraba durvis nekavējoties, taču tādai rīcībai sekotu lieli finansiāli zaudējumi mājai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

S sveets6 01.06.2020

Par diviem mēnešiem nevar to salabot. Jūs ko par muļķiem cilvēku turēt. Es nezinu par kādu jūs lielu summu rakstāt un par dokumentu noformēšana, kas aizņem divas mēnešos. Manam bērnam to es nevaru paskaidrot, ka viņa nevar paņemt savas mantas. Tagad brīvlaiks un kā citiem bērniem viņai arī gribas braukt ar riteni un t. t... Ja man būtu nauda es pati varēju to noskaidrot bez jums. Bet man viņu diemžēl nav un tas ir jūsu darbs. Rēķinu ja savlaicīgi nesamaksā jūms nepatīk, bet cilvēki gaida divos mēnešos tas ir normāli. Murgs.