Rīgas namu pārvaldnieks - Bezatbildība

Pēc tā, kad manā dzīvoklī sāka tecēt kanalizācijas stāvvads, Rnp darbinieki veica stāvvada nomaiņu. Acīmredzami, ka viņiem ir tik tukšs tai galvās un viena rieva smadzenēs, ka viņi neiedomājās, ka zāģējot trubu augšējā dzīvoklī, viņa var krist manā dzīvoklī. (man liekas, ka šis fakts arī blondīnei būtu skaidrs, bet Rnp strādniekiem tomēr nebija) . Protams, ka tā arī notika, līdz ar ko tika bojātas iebūvētā skapja durvis. Ko darīja Rnp darbinieks? Rīcība nu pilnīgi atbilstoša pieaugušam cilvēkam - viņš pastūma skapja durvis, lai neredzās! Protams, tas tika pamanīts pēc viņu aiziešanas! Tika iesniegts iesniegums un bildes Rnp, ar lūgumu kompnesēt man radušos zaudējumus. Rnp "gudrie" juristi man atsūtīja vēstuli, ka tie ir netīši nodarīti zaudējumi, un netīši zaudējumi, izrādās, nav jākompensē! Uzņēmumam ir jāatbild par saviem darbiniekiem un viņu rīcību! Bezatbildīgais Rnp - iesaku cītīgāk veikt darbinieku atlasi, kuri sajēdz, ko dara, kā arī ir tāda lieta kā darbinieku apdrošināšana!
Visu laiku bezatbildīgākais uzņēmums - rnp!

01.11.2022

Atbilde no Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 02.11.2022

Labdien!
Lūdzu precizējiet adresi, lai varam pārbaudīt situāciju. Paldies!

I

S Spuris 01.11.2022

Kā tas ir netīši radīti zaudējumi par kuriem viņiem nebūtu jāmaksā?! Tie nu gan ir pajoli savā kantorī ar tikpat pastulbiem palīgskolu nebeigušiem juristiem. Apmēram tad saņak ,ja Rīgas Satiksme notrieks kādu gājēju,tad mierīgi pateiks - aij tas netīšām viss štokos ? :D Tas līdzīgi kā Pūkgalvsi pateica ka bija satraucies himnas laikā un nenoņēma cepuri?! :D
Rakstiet pret viņiem oficiālu pretenziju,ja viņi nebūs adekvāti ko risināt uzrakstiet policijai,ka ir ticis izdarīts kaitējums.Talāk jau varat tiesā iesniegt pret to ūķi RNP

Velvetpopstar 01.11.2022

Netieši zaudējumi ir zaudējumi dēļ neuzmanības, teiksim precīzi. Ups tas gadījās nejauši, es tā negribēju.