www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Apkalpošanas kvalitāte

Rīgas namu pārvaldnieks - Apkalpošanas kvalitāte

Rnp nevar nodrošināt operatīvu informāciju par paredzamo meistaru ierašanās laiku. Kanalizācijas sistēmas bojājuma dēļ, tika noslēgta a/ū padeve Daugavgrīvas 68a. Cauruļu bojājums novērsts, nepieciešams pieslēgt atpakaļ a/ū pieslēgumu, paziņots RNP. Atbilde-gaidiet rindas kārtībā. Saprotu, ka jāgaida, tā nav avārija. Bet kāpēc nevar brīdināt 30 min iepriekš?

16.03.2019

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 18.03.2019

Labdien!
Diemžēl ierašanās laiku remontdarbu meistaram nav iespējams precīzi plānot, jo realitātē nereti notiek gan tehniskas ķibeles, gan aizkavēšanās citu iesaistīto personu dēļ, līdz ar to brīdināt par meistara ierašanās laiku,lai pieslēgtu ūdens stāvvadu nav iespējama.

G Gita Rudoviča 18.03.2019

Labdien!
Nekādā ziņā nevaru piekrist jūsu viedoklim. Ir pietiekami daudz piemēru, kuri skaidri norāda iespēju paredzēt un sagatavoties pakalpojuma saņemšanai (Wolt, Taxify,...). Jūsu gadījumā šī ir vnk atruna un necieņas izrādīšana pret iesaistīto pušu laiku.
P.S. Savā atbildē jūs minat "precīzi plānot", praktiski vispār netiek norādīts laika limits, vnk " gaidiet rindas kārtībā".

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 18.03.2019

Atvainojiet, bet nav iespējams salīdzināt divu, pilnīgi atšķirīgu nozaru specifikāciju.