E-Parvaldnieks.lv - nestrādā serveris

Labdien!Vai esat pamanījuši, ka Rīgas Namu pārvaldnieka elektronisko pakalpojumu lapa e-parvaldnieks.lv nestrādā??! nav iespējams ne iegūt informāciju par rēķiniem, kas it kā šodien esot tur atnākuši (tā ziņo ēpastā), ne arī veikt kādas citas darbības šajā serverī. KO DARĪT?
Protams, RNP nav iespējams sazvanīt uz ne vienu no norādītajiem numuriem, laikam atliek kā muļķim doties uz klientu apkalpošanas centru. Izskatās, ka RNP nevēlās būt sasniedzami. Ļoti draudzīga attieksme pret klientiem.

N

S smīkņa 15.10.2013

Man viss strādā. Un visiem gadās, ka kaut kas nedarbojas, par to nav uzreiz jācepjās.

L Lesik 15.10.2013

Man arī viss normāli strādā!

Minesota 17.10.2013

Man e-parvaldnieks.lv strādā.
Bet par sazvanīšanu piekrītu- nesasniedzami. Šodien visu dienu cenšos sazvanīt iecirkni Pļavnieki un zvanu centru. Bezjēdzīgi. "Klientu pieplūduma dēl nevaram jums atbildēt...bla.bla...bla"

A Aadris Laiko 25.06.2015

absoluta neveiksme pieslēgties tam sūuūū pārvaldniekam un iskatās nekādu cerību Ja kāds tur tajā trubas galā ir atsūtie ka to piekļuvi e-pārvaldniekam var veikt.Un ja kas ta ir pilnīgā naudas apmazgāšana

D dmillers 25.06.2015

Arī man šodien 25.0.2015. plkst. 21 e-parvaldnieks nedarbojas parādās paziņojums "lapa nav pieejama". Bez tam ir vairākas vietnes ar līdzīgām adresēm, kurās informācija dublējās, tomēr šovakar arī tās nav atveramas.
Donāts

U UMA-Padme 20.07.2016

Ir 20.07 pl.16.30 un es arī nevaru sazināties ar RVP !!!!! Nevaru izlasīt jūlija kom pak rrēķinu!!!!!