www.sudzibas.lv Rīgas Modes Veikals pardevejas attieksme

Rīgas Modes Veikals - pardevejas attieksme

Labdien,

Es rakstu so sudzibu, lai bridinatu Rigas un citu Latvijas pilsetu iedzivotajus...
Es nevienam neietektu iepirkties veikala Rigas Modes, kas ir uz Brivibas ielas 49/53. Jo, ja gadijuma jusu nopirkta prece jus neapmierinas vai vienkarsi ta nefunkciones pec divu reizu lietosanas, jus varat aizmirst par savas naudas atgriesanu vai preces apmainu!
Turklat, pardevejas, kas strada saja veikala rupja forma atteiks jums jebkada palidziba.
Mani vienkarsi sokeja pardevejas attieksme, tik nekvalitativa un neizglitota... Man atteica pat pienemt iesniegumu ar sudzibu!
Mulkibas, ko vina runaja bija vienkarsi absurdas! Uz manu jautajumu "Ko jus daritu mana vieta?", vina vienkarsi atbildeja : "Es to lietussargu vienkarsi izmestu lauka!" Normala pardeveja, vai ne?

Es loti gribetu ticet, ka musu valsti bus pec iespejas mazak tadu nejauku un nekvalitativu pardeveju!
Un jums, dargie pirceji, tiesam sirsnigs padoms: "Nezaudejiet savu laiku veikala "Rigas Modes!"

Ar cienu,
Julija

I ieva 27.11.2011

Raksti iesniegumu uz uznemuma jurudisko adresi. Ierakstitu.