www.sudzibas.lv Rīgas Modes Veikals Nepamatoti slēgts darba laikā

Rīgas Modes Veikals - Nepamatoti slēgts darba laikā

1915. gada 6. novembrī speciāli devos uz veikalu " Rīgas modes" Marijas ielā 18 mēteļa meklējumos. Pienākot pie veikala pulksten 13,20, durvis bija ciet un uzlikta izkārtne" Pārtraukums 15 minūtes". Tā kā nezināju, cikos pārtraukums ir sācies, pieņēmu, ka tikko un pārgāju pāri ielai kafejnīcā padzert kafiju. Apsēdos pie loga, lai gaidītu atvēršanu un pēc 18 minūtēm redzēju, kā pie durvīm pienāk darbiniece un pagroza izkārtni. Tūlīt devos pāri ielai uz veikalu un ieraudzīju, ka nekas nav mainījies - durvis ciet un izkārtne tā pati. Klauvēju pie durvīm, pienāca sieviete gados ar gaišiem matiem un rādīja man uz izkārtni. Es teicu, ka nu jau ir pagājušas vairāk kā 20 minūtes un ka es pāri ielai kafejnīcā gaidīju atvēršanu. Viņa teica, ka tagad pārtraukums. Ja viņa būtu atvainojusies un teikusi, ka tehnisku vai fizisku iemeslu dēļ pārtraukums ir pagarināts, es būtu sapratusi, bet apgalvojums, ka pārtraukums ir sācies tikko un es saku nepatiesību, nokaitināja. Uz manu sacīto, ka darīšu to zināmu vadībai, viņa teica " labi". Varbūt, ka SIA īpašniekiem ir pilnīgi vienalga, vai veikals strādā un pelna, vai tur nepārtraukti ir nekontrolējami pārtraukumi. Pieņemu, ka varbūt darbiniece slikti saprata valsts valodu, tādā gadījumā tur būtu darbs valodas inspekcijai. Līdz šim man patika iepirkties " Rīgas modes" veikalos, bet pēc šī gadījuma es uz veikalu Marijas ielā 18 noteikti vairs neiešu. SIA AMI

V

B Bandere63 13.11.2015

Sveiciens sarūgtinātajam autoram/autorei un apsveicu Jūs kā ilgdzīvotāju.
Briesmīgs 100-gadīgs notikums. Jo no Jūsu teksta ir skaidrs, ka tas viss notika 1915. gada 6. novembrī

L Lina777 14.11.2015

Jā, man arī tieši šajā Rīgas Modes veikalā bija nepatīkama pieredze - nopirktais mētelis bija brāķis (nāca nost vilna), bet pārdevēja nevis visu mierīgi atrisināja, bet mēģināja iestāstīt, ka viss ir kārtībā, turklāt darīja to asi un neiecietīgi - tā bija paveca kundzīte ar, acīmredzot, padomjlaika pārdevējas rūdījumu. Beigās tomēr naudu atdabūju (pēc ilgas gaidīšanas), bet šim veikalam eju ar līkumu.