www.sudzibas.lv Rigas Komerctransporta Autocentrs Krāpšana, maldināšana, šantāža

Rigas Komerctransporta Autocentrs - Krāpšana, maldināšana, šantāža

Nodevu autoservisā SIA "Rīgas komerctransporta autocentrs" automašīnu ar dzinēja defektu. Iepriekš šajā servisā tiku labojis bremzes, jo serviss bija salīdzinoši tuvu mājām. Kad nodevu auto, vienojāmies, ka man piezvanīs, kad veiks motora apskati. Neviens nezvanīja nedēļu. Kad pats piezvanīju un lūdzu pastāstīt par remontu, saņēmu atbildi, ka jāpārskaita 1000 eur avansā remontam. Pēc nedēļas saņēmu zvanu, ka vēl vajag naudu sprauslu remontam, kopā 1870 eur. Pēc tam 3 mēnešus ar mokām komunicēju ar Andreju Aņņenkovu, un tad lūdzu, lai parāda, kā veicas ar remontu. Uz ko saņēmu atbildi, ka motors atrodas Ogrē! Un, ka vēl remontam vajag 1320 eur. Es prasīju, lai nekavējoties atgriež man mašīnu un motoru. Vēl pēc 1 nedēļas Andrejs man nevarēja atdot auto, tāpēc sūdzējos policijai, un tikai pēc policijas zvana es dabūju auto ar motoru, izjauktā veidā, bez sprauslām un bez turbīnas. Kronis visam ir tas, ka absolūti nekas šajos gandrīz 4 mēnešos netika remontēts, sprauslas tika sačakarētas un turbīna netika remontēta, bet nomazgāta. Vairs nebija jautājums par remontu, bet par sava auto atgūšanu, kurš tika turēts ķīlā, kamēr vēl nepārskaita 1320 eur, lai var salikt motoru. Visiem iesaku izvairīties no šī perēkļa, kas dēvējās SIA "Rīgas komerctransporta autocentrs" un no tā līdzīpašnieka Andrejs Aņņenkovs, kuri to vien spēj kā pieskrūvēt bremžu klučus vai nomainīt logu šķidrumu. Sāpīga pieredze, kas izmaksāja 3000 eur, kopā ar to, cik vajadzēja vēl samaksāt servisā, kur to saremontēja. Pašrocīgi saucu evakuatoru un ar rokām stūmu laukā no šī "servisa" savu auto un kastes ar eļļainajām motora detaļām nācās krāmēt salonā. Esmu pateicīgs paziņu servisam, kuri apņēmās savākt un salikt kopā izjauktu, eļļainu mašīnu (tā bija problēma, jo citi servisi atteicās izjauktu auto savākt un salikt) , kur neprasīja papildus naudu par sīkumiem un skrūvēm.

K kkurrt 16.05.2022

Jūs laikam sajauca ar miljonāru, zvērinātu tiesu izpildītāju Jāni Stepānovu

P Palīgs neskaidrajiem 16.05.2022

Tā miskaste bija to vērta?

J Janis Stepanovs 16.05.2022

Tu esi miskaste!

P Palīgs neskaidrajiem 16.05.2022

Uzraksti kura gada miskaste tā ir un cik uz odometra, lai var spriest uz kādu nodaļu tevi noformēt.

J Janis Stepanovs 16.05.2022

Es aprakstīju, kā var iegrābties uz negodpratigu servisu, nevis to, vai ir jēga remontēt auto, vai pirkt jaunu! Vai tik Tu neesi "Rīgas Komerctransporta autocentra" VIP klients vai līdzīpašnieks, ka tā uztraucies?