Rīgas Dzemdību Nams - streptokoks !!!!

2008.g.jūlijā Rīgas Dzemdību Namā man piedzima vesels puisītis. Jau pirmajā dienā pēc izrakstīšanas no RDzN, bērniņam konstatēju temperatūru, kā rezultātā vēl pēc dienas nonācām Bērnu klīniskās slimnīcas reanimācijā un pēc nedēļas bērniņs nomira. Diagnoze - streptokoks! RDzN ārsts apgalvoja, ka saslimstība varētu būt no manis, tāpēc abi ar vīru veicām visas iespējamās analīzes. Tās apliecināja, ka abi esam veseli, tātad arī bērniņš piedzimis vesels. Vīrusa infekcija visticamāk ir saņemta dzemdību laikā, taču tas vēl būs jāpierāda.
Vēlos uzrunāt visas māmiņas, kuras plāno dodies uz RDzN, - rūpīgi tomēr apdomājiet, vai esiet gatava riskēt ar bērniņa dzīvību, dodoties uz`minēto iestādi!

Z Zzz 19.08.2008

Aiga, turies!!!

I Ilona 20.08.2008

Tās ir vienas šausmas, tagad nevienam nevar uzticēties, pat ārstiem nē!

I ieva 20.08.2008

Jā, manai meitai arī tur uzdāvināja koku. Tāpat arī gribēja piesiet manu vainu - analīzes negatīvas. Par laimi, mana beibe bija stiprāka un izveseļojās. Vispār tas nav noslēpums, ka Dzemdību namā ir tā sauktā hospitālā infekcija. Nu drūmi, ko lai saka.

M māmiņai 22.08.2008

streptokoks ir baktērija, nevis vīruss, tās ir divas dažādas lietas, un baktērijas atšķirībā no vīrusiem var iznīcināt ar antibiotikām...
tad, kad beidzot devāties uz slimnīcu, lai palīdzētu bērnam, bija jau par vēlu...iespējams, viņam varēja palīdzēt jau tad, kad kategoriski atteicāties no mediķu palīdzības, kad bērniņam jau bija slikti...padomājiet par to...

I Ivars 26.08.2008

Jūtu līdz Aigai, tomēr ne vienmēr visās kaitēs jāmeklē vaina ārstos. Gan mans, gan daudzu citu zināmu cilvēku bērni ir dzimuši Dzemdību namā un nekādu problēmu nav bijis. Jāatceras, ka bērna dzimšanas process un pirmās nedēļas nav tik vienkāršs process, kur mēs visu varam 100% kontrolēt un tā mierīgi palabot, ja kas nenotiek kā vajag. Un dažreiz arī vislabākais ārsts ir bezspēcīgs. Bet šajā gadījumā - uzziniet vairāk, kas tās tādas baktērijas ir, un tad meklējat kādu ko vainot.

I Iveta 03.09.2008

;-( skumji, ļoti skumji, varu tikai dziļi just līdzi par Tomasiņu, bet pirms nolēmi uz turieni doties dzemdēt, es mēģināju, Aigiņ, Tevi brīdināt, bet tajā brīdī neviens pat iedomāties par tādu potenciālo iznākumu ... mani ar bērnu puncī ar nogājušiem augļūdeņiem turēja bezdarbībā 14 stundas ar tekstu - mums ir TIESĪBAS gaidīt DIENNAKTI... tajā iestādē, diemžēl, vadās pēc "iespējama ieekonomētā latiņa" principa - ja nu dzemdības tomēr sākas pašas no sevis, kāpēc mums tērēt 21 Ls par hormonu želeju??? varu tikai pateikties Dievam, ka mums viss beidzās bez infekcijām...

U Uldis 05.09.2008

Rigas dzemdibu nams ir konvejera tipa..kur ar kvalitati nav nekada sakara..vini dara savu darbu, pat isti nenesot atbildi..tiesi si iemesla delj iesaku visam jaunajam gimenem atrast privato kliniku vai ari slimnicu ar labu reputaciju..Piemeram Jurmalas Slimnica, par kuru ir tikai labas atsauksmes ka ari vairaki apbalvoju par draudzigako dzemdibu namu..pasi tagad esam tur registrejusies..attieksme vienkarsi super!

ž Žanna 21.09.2008

Par cilvecigu attieksmi tur ari nevar pat sapnot! Esmu tagad stavokli (39 nedela), teju, teju mazais bus klat. Paris dienas atpakal buku nogaja udeni, minimali. Taka gaidu pirmsdzimto, neko isti nezinu un no visa bail. Mana ginekologe ir atvalinajuma un nav sazvanama. Nolemu griezties RDzNama pec palidzibas un padoma. Mani no turienes izvadija ar takstu lai netraucejot vinus, lai nakot tad, kad bus klat noliktais datums! Tas nozime, ka tikai 29 septembri drikstesu griezties pie viniem pec padoma vai palidzibas. Nez, a ja mes izdomasim piedzimt atrak? Mums ari liks gaidit lidz bus klat noliktais datums?

R rikitikitana 29.06.2010

nu-nepiekrītu uldim!!! jūrmalā TIKAI tad ir labi, ja nav NEKĀDU sarežģījumu.. ja tas idiotu bars būtu sapratuši laicīgi (nevis pēdējā brīdī!), ka nav ok un uztaisījuši man usg, mans dēliņš būtu vesels.. viņu dēļ gandrīz vai mazuli zaudējām :( tikai BKUS personāla prasmes dēļ dēliņš ir sveiks un vesels, jo no bulduriem viņu atveda tādā stāvoklī, ka visi ārsti bija šokā, kas ar viņu izdarīts dzemdību laikā :((
njā un no bulduriem mani vispirms aizsūtīja mājās ar tekstu, ka man tur nekas nav.. pēc pāris h braucu atpakaļ un tad mani pieņēma.. bet attieksme, kāda tur bija-ak dies! mani saukāja un lamāja.. :(

L lauris 29.06.2010

Savelk visi jostas!

I Ilze 29.06.2010

miljas meitenes, pirms vainot arstus ir laikam sogad vai pagajusaja gada(neatceros) iznakusi Rezebergas gramata Dzemdnieciba, noperkat, izlasat dzemdibu teoriju un tad sapratisies (varbut), kapec uzreiz pec pirmas udenu piles negruz antibiotikas, kads un kur risks dabut streptokoku infekciju, un citas lietas, kuras diemzel spriezot pec komentariem cilveki nespej izrunat ar savu ginekologu.

S saule777 02.06.2015

Mums arī 2008 gadā decembrī Dz.namā uzdāvināja streptokoku. Bērns mocijas ar to līdz 2 gadu vecumam.

K k_jasmina 20.10.2017

Ar streptakoku bērnu var aplipināt tikai māte dzemdību laikā, jo tas ir viņas organismā. Nejauciet streptakoku ar stafilakoku...