Rīgas Dzemdību Nams - Slikts serviss

Bijām aizgājuši pie dakteres Vandas Vīksnas un saņēmām ļoti nekvalitatīvu attieksmi pret jaunajiem vecākiem, kuriem ir pirmais bērniņš. Kā jau daudz ko nezinādami uzdevām jautājumus uz kuriem saņēmām daļējās, nievājošas atbildes uz uzbraucienus. Tā rezultātā tikām lieki satraukumi, atstati neziņā un ar sabojātu garastāvokli!

P

D Dusmīgā Lelde 23.08.2017

Viņas attieksme joprojām nav mainījusies. Pēc smagām dzemdībām necenšas bērniņam palīdzēt, neļauj pārvest uz citu slimnīcu, aizliedz atrādīt citam ārstam, noslēpj papīrus un melo! Pēc galviņas sonogrāfijas pusi bildes nogriež un izmet miskastē,saka, ka galviņai viss ok, bet nez kādu iemeslu dēļ izrādās, ka nav viss! Tur ūdens sakrājies. Mele un riebekle! Katrā teikuma galā- bet man ir 40 gadu darba stāžs...Ja jau tāds stāžs, laiks pazust no RDZn un nemaitāt to ar savu pretīgo klātbūtni.