www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Slikta attieksme pret grūtnieci

Rīgas Dzemdību Nams - Slikta attieksme pret grūtnieci

No paša grūtniecības sākuma Gita jansone uzskatīja ka mana meitene ir kaut kāda pēdējā mau** un viņa pat nevarēja izārstēt makstī infekciju nekādas zāles netika izrakstītas un neveica grūtniecības laikā netika veiktas obligātas testa analīzes uz cukuru līmeni, streptekoku. 8grūtniecības mēnesī. Gita Jansone ar Annu Miskofu Stacionē uz staconāro un pēkšņi nolemj veikt visādas slimības veikt uz nierēm aknām sirds darbību uz zarnām un sāka uzskatīt ka mūsu bērniņš ir svešķemenis uz viņas organismu un tās ir pilnīgas muļķības. Neizdomājas to ka bērniņš pārņems visus mammas vitamīnus un ka to izraisa grūtniecība nevis jāmeklē visādas veselības problēmas. Un katrai grūtniecei var pacelties assinspiediens un urīns var pasliktināties jebkuras grūtniecības posmā. Tajā pašā laikā kad mana meitene ka grūtniecei neizpauda informāciju par viņas veselības stāvokli uzskatīja ka neviens nedrīkst zināt neko pa veselības stāvokli kad es zvanu un kad esmu uz vietas man neviens neko nesaka un nestāsta. 2reiz vēlas manu meiteni stacionēt stacionārajā un veikt dzemdības indukcijai kas ir pretstasts parastajām dzemdībām un no ķeizargrieziena. Un taja pašā laikā es pateicu ka veirs mana meitene nestājas stacionārā un Gita Jansone sāka rakstīt manai meitenei draudus caur vatsappu ka esot obligāti jāiestājas stacionārā uz dzemdību indukciju neko nepaskaidrojot. Un es pateicu ka ne kadā gadījuma nestāsies Rīgas dzemdību namā bet mēs atradīsim labāku ārstniecības iestādi kur piedzemdēt bērniņu. Aizbraucām uz citu slimnīcu piedzemdēt bērniņu un tajā slimnīca kurā mēs iestājamies dzemdēt bērniņu. Daudz kas tika noklusēts pa viņas veselības stāvokli un tika apdraudētas abu dzīvības ka varēja beigties letāli. Kā Gita Jansone ar Annu Miskofu varēja sajaukt slimības diagnozes no vieglās formas preklemsijas uz smago formu preklemsijas un galvas guļu ar tūpļa guļu un tika atklāts ka ar rokām bērniņš ticis apgrozīts nedēļu iepriekš Rīgas dzemdību namā un kad manai meitenei veica izmeklējumus atklājās kad viņai dzemdes kakls viss slēgts un novirzījies uz mugurpusi jo tika nepareizi sagriezts bērns. Viņai visas dienas garumā pārtaisīja visas asins analīzes, mērīja asinsspiedienu un urīna analīzes nesakrita ciparos ar Annas Miskovas rezultātiem. Un mēs ar bērniņu ar visu to kam izgājām cauri steidzami tikām nolikti uz ķeizargriezienu lai neapdraudētu vēl vairāk veselības stāvokli tikām kārtīgi izmeklēti tajā dzemdību iestādē kur piedzemdējām bērniņu kā ārsti tur pateica ka mana meitene un bērniņš ir stipri un laimes krekliņā tikām cauri sveiki un veseli. Bet Rīgas dzemdību namā tiesām ir ārstu nolaidība ka neapdomā māmiņu un bērniņu veselību un neiesakām nevienam iziet cauri mūsu sarežģītajam stāstam un iesakām apdomāt visu kārtīgi kur stāties un dzemdēt jo tas ir smagi ka šādi necilvēciski izrīkojas Rīgas dzemdību nams un gan jau mēs neesam vienīgie kam ir bijis kaut kas šāds jāpiedzīvo.

Papildināts Matjāns 14.04.2021

Un lūdzu tiekat galā ar bardaku kas notiekas starp ārstiem vai atlaižat vai vu izakiet rājienu bet mēs vairs pie jums neatgriezīsimes pec jūsu sliktās attieksmes

W Warvaara Sokolova 14.04.2021

В 2008 году я была беременна близнецами, наблюдающий меня врач направила в рижском роддоме по причине плохих анализов, было подозрение на проблемы с почками. Так в рижском роддоме меня отказались лечить и выставили на улицу, причина временный вид на жительство. Муж гражданин латвии, тогда обращался в сми, был возмущен. Близнецов я родила подарила латвии двух граждан, а вот осадок и отвращение к этому роддому осталось на всю жизнь. Советую всем другие роддома.

M Matjāns 14.04.2021

Nuja es to visu saprotu bet kapēc slimnīcas darbinieki ir ar tādu attieksmi pret grūtniecēm ko tās grūtnieces ir nodarījusas tādu ka saņem šādu attieksmi no slimnīcas darbiniekiem.