LV RU

Rīgas Dzemdību Nams - Slikta attieksme

Nu jau pagājuši 6 mēneši kopš mazais nācis pasaulē, bet nekas nav mainījies, pēc šīs iestādes apmeklēšanas es bērnus vairs nevēlos.
Stāstīšu īsumā.
Dzemdības ilga 26h, 20h no tām ar 2cm atvērumu. Tracis bija liels un ja sākumā ārsti man lika noticēt, ka es esmu vienkārši kaut kāda mīkstā, kura nevar izspiest bērnu, tad beigās varēja redzēt, ka katram cilvēkam operāciju zālē sejā bija vainas apziņa.
Nezinu vai nostrādāja mātes instinkts, bet jutu, ka spiežu bezjēgā, teicu ārstiem, ka tur iekšā nekas nenotiek, ka mazais nekustas, bet viņi man pretī, lai aiztaisu muti un nemācu strādāt. (Kad ķirurgs ar vecmāti saprata, ka nemāku krievu valodu, viņi savā starpā sāka runāt krievu valodā.)
Bezjēgā spiežu un vienkārši sāku ārdīties, jo es jutu, ka nekas nenotiek. Man par to ievadīja tik lielu devu EA, ka uz stundu aizmigu. Kad atmodos, ķirurgs konstatēja tūsku un bija jātaisa ķeizars. Kas bija rakstīts izrakstā? PLĀNOTS ķeizars, bērns tūpļa guļā, ap kaklu 2x aptinusies nabassaite! Briesmīga attieksme, arī pie krūts neviens mazo nepielika, piedzima 4,600kg, izrakstījāmies 4,200kg. Tajā brīdī gribēju ātrāk no turienes prom, bet vai viņi varēja mani vispār laist ārā, ja bērns nepieņēmās svarā?! Tiešām konveijers un kliedz vēl pēc lielām algām.

Papildināts Madara22 05.03.2019

Piebildīšu, ka personāls bija rakājies manās mantās. Izrakāt visu varēja, paņemt sev vajadzīgo arī, taču pajautāt lai iedodu drēbītes nevarēja. Uzvilka mazajam kaut kādu lupatu mugurā.
P.S. Visi komentē svaru. Es ļoti labi zinu, ka bērna svars pēc dzemdībām krīt, bet tas notiek pirmajā dienā un tad lēnām nāk atpakaļ. Mēs slimnīcā bijām 5 dienas un mazais nebija pieņēmies ne par gramu. Pēc mēneša svēra jau 3,9kg

M

Komentāri (17)

B BK 05.03.2019

Bērns pēc dzimšanas, zaudē svaru.

M Madara22 05.03.2019

Tas ir vairāk kā skaidrs, bet es tur biju 5 dienas un vajadzētu tā kā svaram nākt atpakaļ. Pēc mēneša bērns svēra 3,9 kg un izrādījās, ka man slimnīcā radītā stresa dēļ nemaz nav piena.

Andris Sa 05.03.2019

Pilnigi nepiekritu. Mums viss tur patika. Mums bija visslabaka vecmate! Un svars visiem berniem pec izrakstisanas ir mazaks. Palasiet interneta par to un kapec tas notiek.

M Madara22 05.03.2019

Nu, man gadījās vecmāte kurai svarīgāk bija iedzert kafiju un ķirurgs, kurš savā facebook bildē rāda vidējo pirkstu.
Es neesmu muļķe, ļoti labi zinu, ka svars ir mazāks, bet tas nokrīt uzreiz un tad divu nedēļu laikā atgriežas sākotnējā. Mēs slimnīcā bijām 5 dienas un nekas nebija mainījies.

X xctaps 05.03.2019

Mums abas reizes viss bija lieliski ... Noteikti bijaat no taam kliedzejaam un panikas taisiitaajaam, blakus palaataa arii viena bija taadas kura kliedza itkaa vinu kautu nost ...

M Madara22 05.03.2019

Kliegt gan nekliedzu, bet kā var netaisīt paniku, ja tevi tavā acu priekšā aprunā Tev nesaprotamā valodā, Tu redzi kā jau stundu mazajam aparātos rādās slikti tonīši, bet ārsti neko nedara?

O Olivers 30.06.2019

Kā Jūs variet zināt - kāda tur bija situācija?

B Bltr 05.03.2019

Izrakstīšanās dienā manam mazajam arī svars bij' mazāks nekā kad piedzima. Tas ir normāli, kad bērni uzrakstā savu ar mazāku svaru nekā piedzima.
Par nelaimi vienkārši pagadijas tāds personāls.
Man viss bija labi un esmu apmierināta.

M Madara22 05.03.2019

To visu saprotu par svaru, bet mēs bijām tur piecas dienas. Vai tiešām pa piecām dienām ne grams nenāk klāt. Pēc mēneša svērām 3,9kg

B Bltr 06.03.2019

Mēs arī bijām 5 dienas.
Ja jau pēc mēneša tā svars nokrita, tad jau mazajam pa maz bij' pieniņa.

ramona 05.03.2019

Man bij gandrīz identisks svars gan piedzimstot, gan izrakstot. Tas viss ok, tā tas ir! Bet nu pārējais...bēdīgi, bēdīgi...

K Klientamnavtaisnība 05.03.2019

Nu nez... kaut kādas psihiski nelīdzsvarotas paranoiķes stāsts...

E Emma1234321 06.03.2019

Nu, jā, neizklausās pieklājīgi jo ārstu puses pacienta klātbūtnē runāt viņam nesaprotamā valodā.

B Bltr 06.03.2019

Diemžēl tur ir konveijers un tāpēc tāda attieksme no ārstu puses. Kādam pagadās labs personāls, kādam nē. Skarbā realitāte.

ramona 06.03.2019

Par svaru tev nevajag neko pārmest, jo tev liels piedzima. Nevar ne salīdzināt ar tā teikt standarta svaru. Visiem krīt un tad nāk klāt. Vai tad domā, ka turēs tik ilgi, kamēr būs atpakaļ 4600? Ne tak.
Par mantām. Tu pati biji visu sagatavojusi, salikusi? Ja nē, tad tikai normāli, ka paši meklē un salikt koferì visu kā bij neliks gan. Par to aizmirsti.
Un jā, viņiem tur ir daudz sieviešu. Nesēdēs vienai blakus. Visām gribas uzmanìbu. Tava situācija nav apskaužama, te lielâkā daļa nav ārstu, tādēļ precīzi nepateiks- kļūdījās vai ne. Tur tev jāvēršas attiecīgās institūcijās, lai dod savu slēdzienu.

A Asdfg2 08.03.2019

Man arī slikta pieredze ar dzemdību namu, tapec dzemdēju Bulduros. Manas dzemdības ilga 39h un beidzās ar ķeizaru. Diemžēl viss vienmēr nenotiek dabiski un skaisti. Man bija gan ierosināšana, gan stimulēšana, gan pamatīga deva ar epiduralo. Arī nekas uz priekšu negāja, tāpēc taisīja ķeizaru. Un tāpēc arī ārsti neskrien laikam pa priekšu un cer ka viss notiks dabīgi, lai bērniņam mazāks stress un lai dēļ visām tām mākslīgajām iejaukšanām nav problēmas ar pienu. Es bebi ar nebaroju ar savu pienu, jo dēļ visiem stresiem dzemdībās, tas piens neuzrādās pietiekoši. Bet kāpēc tev ir jāvaino med personāls, ka tev nav piena? Viņi tevi nekontrolē vēl mēnesi pēc izrakstīšanas. Ja tu redzi, ka bērns ir nepaēdis, tad runā ar pediatru un domājat, ko darīt, nevis vaino dzemdību namu, ka tu mēnesi turi bērnu badā. Un mūs arī izrakstīja ar mazāku svaru, kas nebija uzkāpis atpakaļ, jo bērns par maz ēda, bet ejot prom piekodināja, lai obligāti prasam pediatram, lai jau pirmajā mājas vizītē nosver mazo un skatās vai vispār nāk kas klāt. Beigās viss kārtībā, bērns pa mēnesi kārtīgi pieņēmās, bet pašai arī jādomā un jāseko līdzi nevis pie visa jāvaino dakteri. Piens var uzrasties arī mēnesi pēc dzemdībām, tāpēc neviens nevar pateikt uzreiz dzemdību iestādē cik tev tur ir un vai vispār ir un vai arī pēc tam tev kaut kas tajās krūtīs būs.

S Svetichka 27.06.2019

Меня зовут Svetlana я и хочу дополнить эти грустные истории своей, которая произошла в 1999 году, да, 20 лет назад. Изменилось мало что. Моей дочери отрезали под корень пуповину, якобы эксперименты делали, даже не спросив моего разрешения. После выписки на животе девочки была огромная грыжа и мне пришлось полгода делать ей массажи несколько раз в день и тренировать мышцы, чтобы спасти ребенка. И позже я продолжала качать ей пресс, чтобы не пришлось делать операцию и зашивать грыжу. Поэтому, рекомендация мамам - следите за пуповиной! Но это еще не все! В 3-м отделении, куда я поступила, со мной тоже обращались очень грубо. Когда у меня начались схватки и боли - я начала кричать, на что получила ответ от дежурной акушерки - чего орете так!? Я ответила, что ору - потому что мне больно! К счастью, она догадалась проверить открытие матки и пришла к выводу, что через 40 минут - на стол. Но, и это еще не все! Во время родов не проходила голова и я разрешила сделать надрез. Мне влили столько новокаина, что меня разбил паралич на двое суток - не чувствовала половину своего тела ниже пояса...Зашивала доктор Милтеня, внесла инфекцию, и по ночам у меня начала подниматься температура и наступала лихорадка со стуком зубов, который я даже остановить не могла. Глаза дежурного врача, когда он о том узнал, испуганно забегали, и мне 8 дней вводили в вену какой-то антибиотик. На мой вопрос о том, что колите - просто не отвечали и ничего не объясняли. Продолжаю историю...Швы накладывала прославленная доктор Милтеня...Она же через несколько дней под новокаином и с консилиумом еще какого-то врача снова резала и перешивала мне все. Тогда с ней поругалась моя мать...Выписали меня с гемоглобином 8, месяц боялась выйти на улицу, чтобы как-нибудь не упасть, а поступала с гемоглобином 11. Было кровотечение, о котором в выписке умолчали. Поставили на ноги, как говорится, и пошла под зад коленом вместе со своим ребенком! Прошло 20 лет, но забыть все то невозможно! Я вижу, что ничего не изменилось. Прославленный персонал роддома! Бойтесь меня! Если что-нибудь будет не так с моей дочерью - я сделаю все, чтобы вы сидели!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes