www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Nekorekta attieksme no tā saucamiem apsargiem, kuri pēc būtības tikai ēkas dežuranti

Rīgas Dzemdību Nams - Nekorekta attieksme no tā saucamiem apsargiem, kuri pēc būtības tikai ēkas dežuranti

Gribu pabrīdināt topošās māmiņas tēvus radus un ttl, attieksme no saucamiem apsargiem, bet pēc būtības ēkas dežurantiem ir briesmīga un rupja, viņi pret mums izturas kā pret suņiem, no sākuma uzbrauc virsū tā kā sudam pēdējam, pēc tam tik noskaidro kaut ko, ja manas meitas vēl dzemdes, tad tas noteikti nebūs Rīgas Dzemdibu nama, ļoooooti sabojā izrakstīšanas skaisto brīdī.

T tainsīgatiesa 24.02.2024

Tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem, Zīdaiņiem un vecākiem ;D;D;D

S Salamandra35 24.02.2024

Kā tik tie paši ēkas dežuranti neraksta.

T tainsīgatiesa 24.02.2024

Pieļauju domu ka tas bija kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, tikai dežuranta darbā. Tas izskaidrotu viņu psihiski nelīdzsvarotu naidu pret bērniem, zīdaiņiem un vecākiem ;D;D;D

B barmaleikin 25.02.2024

not a Karen

P Pacients7 24.02.2024

Risinājums viens - mazāk dzemdēt.

tevi atejā steigšus dzemdēja;D;D

S Salamandra35 24.02.2024

Nu laikam tādiem kā jūs noteikti nevajag, ne bērnus ne vispār cilvēkus blakus

Piekritu jums